Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co myślicie?
#21
To super, chociaż ja jak piję to małe i bezalkoholowe Duży uśmiech ale też działa na człowieka Uśmiech
Odpowiedz
#22
Zdrowie laseczki! Dużym, alkoholowym, zimnym i pysznym!Uśmiech
Odpowiedz
#23
(24-07-2018, 21:18)hela napisał(a): Potwierdzam po piwie jest lepiej, może dlatego że w głowie zaszumiało i przestałam się przejmowaćOczko a może takie właściwości chmielu, grunt że dobrze się czujęUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I jak tam Hela, wszystko dobrze?
Odpowiedz
#24
Po dwóch dniach picia piwa jest o niebo lepiejUśmiech jakieś pogorszenie widocznie to było.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#25
to super Uśmiech w razie gorszego dnia, mamy czym się ratować Uśmiech
Odpowiedz
#26
(26-07-2018, 05:43)hela napisał(a): Po dwóch dniach picia piwa jest o niebo lepiejUśmiech jakieś pogorszenie widocznie to było.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ufff no to super :Uśmiech
Odpowiedz
#27
Znikły mrowienia i inne czucie ręki i nogiUśmiech zamówiłam jeszcze wit B na wszelki wypadekOczko chociaż dawno piwa nie piłam i posmakowałoOczko
Odpowiedz
#28
(26-07-2018, 09:24)hela napisał(a): Znikły mrowienia i inne czucie ręki i nogiUśmiech  zamówiłam jeszcze wit B na wszelki wypadekOczko  chociaż dawno piwa nie piłam i posmakowałoOczko

No ba! Ja tez dawno nie piłam. Wczoraj po jednym mialam helikopter lekki w glowie
Odpowiedz
#29
(26-07-2018, 09:37)Anka napisał(a):
(26-07-2018, 09:24)hela napisał(a): Znikły mrowienia i inne czucie ręki i nogiUśmiech  zamówiłam jeszcze wit B na wszelki wypadekOczko  chociaż dawno piwa nie piłam i posmakowałoOczko

No ba! Ja tez dawno nie piłam. Wczoraj po jednym mialam helikopter lekki w glowie

I od razu człowiek się mniej przejmuje/stresujeUśmiech
Odpowiedz
#30
Najważniejsze że już lepiej. A na pewno lepiej tak niż lekami Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości