Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plamy
Mam pytanie do osób przyjmujący Bataferon i Tecfidere. Ja przeszłam z Beta na Tec. Czy pojawiły sie u kogos brązowe plamy na stopach czy łydkach? Dermatologa mam na wrzesien, jest szansa ze to hematologiczne sprawa. Troche mnie to martwi
Odpowiedz
Ja takie mam od dawna, jak się opalę nie widaćUśmiech ostatnio zauważyłam jakieś chyba nowe na plecach, nie wiązałam tego z tec, ale kto wie, w końcu tec najpierw była lekiem na łuszczycę, i wydaje mi się że od jakiegoś czasu skóra jakby szybciej mi rogowacieje, może się starzeję po prostuUśmiech jak nie zapomnę zapytam neuro o to

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(26-07-2018, 20:37)hela napisał(a): Ja takie mam od dawna, jak się opalę nie widaćUśmiech ostatnio zauważyłam jakieś chyba nowe na plecach, nie wiązałam tego z tec, ale kto wie, w końcu tec najpierw była lekiem na łuszczycę, i wydaje mi się że od jakiegoś czasu skóra jakby szybciej mi rogowacieje, może się starzeję po prostuUśmiech jak nie zapomnę zapytam neuro o to

Ja jestem piegus wiec na poczatku nie zwracałam uwagi na plamy bo ich nie widzialam. Nie wiem od jak dawna je mam poniewaz ja ciagle w cos wejde mam sporo siniaków towniez mialam na stopach . No ja swojego tez zapytam ale u mnie w szpitalu ja w czerwcu bylam 4 pacjentka na Tec wiec moze on nie wiedziec
Odpowiedz
Siniaki tez mi się bardzo szybko robią, od zawsze, ale też często na coś wpadałamUśmiech czasem nie ma jak ubrać sukienkiOczko

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości