Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plamy
#1
Mam pytanie do osób przyjmujący Bataferon i Tecfidere. Ja przeszłam z Beta na Tec. Czy pojawiły sie u kogos brązowe plamy na stopach czy łydkach? Dermatologa mam na wrzesien, jest szansa ze to hematologiczne sprawa. Troche mnie to martwi
Odpowiedz
#2
Ja takie mam od dawna, jak się opalę nie widaćUśmiech ostatnio zauważyłam jakieś chyba nowe na plecach, nie wiązałam tego z tec, ale kto wie, w końcu tec najpierw była lekiem na łuszczycę, i wydaje mi się że od jakiegoś czasu skóra jakby szybciej mi rogowacieje, może się starzeję po prostuUśmiech jak nie zapomnę zapytam neuro o to


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
(26-07-2018, 20:37)hela napisał(a): Ja takie mam od dawna, jak się opalę nie widaćUśmiech ostatnio zauważyłam jakieś chyba nowe na plecach, nie wiązałam tego z tec, ale kto wie, w końcu tec najpierw była lekiem na łuszczycę, i wydaje mi się że od jakiegoś czasu skóra jakby szybciej mi rogowacieje, może się starzeję po prostuUśmiech jak nie zapomnę zapytam neuro o to


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja jestem piegus wiec na poczatku nie zwracałam uwagi na plamy bo ich nie widzialam. Nie wiem od jak dawna je mam poniewaz ja ciagle w cos wejde mam sporo siniaków towniez mialam na stopach . No ja swojego tez zapytam ale u mnie w szpitalu ja w czerwcu bylam 4 pacjentka na Tec wiec moze on nie wiedziec
Odpowiedz
#4
Siniaki tez mi się bardzo szybko robią, od zawsze, ale też często na coś wpadałamUśmiech czasem nie ma jak ubrać sukienkiOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości