Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
postacie SM
#11
No i SM sie nie leczy sterydami ale rzuty i to nie każde. No naciągane też mi się wydaje.
Odpowiedz
#12
Rzeczywiscie jakoś dziwnie to wszystko wygląda... Jak ktoś w tak krótkim czasie mógł stwierdzić że masz postać pp? Tak jak ktoś wcześniej pisał twoje problemy mogą być po prostu nadal efektem rzutu który się jeszcze nie wycofał. Bez podania solu trwa to dłużej niż po jego podaniu. Mi po jednym z rzutów mimo przyjęcia 5 kroplowek solu objawy wycofywały się przez pół roku... A ślady po nim i tak zostały.
Odpowiedz
#13
(08-08-2018, 07:21)shazza napisał(a): Czy ktoś na forum leczy się biotyną?Jakie efekty?

moja narzeczona od ponad roku bardzo duza dawka dokladnie ile mg na dobe napisze jutro..postaw\ac wtornie postepujaca w naszym przypadku efekt raczej zaden....pozdrawiamy
Odpowiedz
#14
A czy pogorszyło się jej w tym czasie?

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#15
W jakim jest teraz stanie?

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#16
(05-09-2018, 10:30)shazza napisał(a): W jakim jest teraz stanie?

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka

Wejdz w watek Przedstaw sie i temat „ 17 lat ......” nie pamietam dokladnie calego tytułu tematu. Opisane tam jest jak narzeczona sie czuje teraz
Odpowiedz
#17
Od momentu kiedy zaczela zazywac biotyne nie bylo regresu-jest stan stabilny nie ma natomiast zadnej poprawy.w miedzyczasie doszedl olej cbd ale rezygnujemy z niego biotyna caly czas jest.dawka to 15 tabletek dziennie.
 biotyne wlaczylismy od razu po tym jak wylaczono narzeczona z badania klinicznego Laquinimodem.
Odpowiedz
#18
Już sam brak regresu jest zachęcający.Mi biotyna dodaje energii choć biorę dawkę dzienna 1 tabletkę.

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#19
Musi byc dawka uderzeniowa bardzo duza.jedna tabl to za malo.obecnie testuje sie lek oparty wlasnie na biotynie.
Odpowiedz
#20
https://abczdrowie.xyz/czy-biotyna-witam...-rozsiane/

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości