Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hej
#1
Hej , mam 21 lat pracuje w banku , studiuję zaocznie mam cudownego chloapka wszystko wydaje sie byc jak być powinno ale nie jest.. okolo półtora tygodnia temu miałam wrażenie że gorzej widzę, szczególnie w pracy przed komputerem.  Zaczęłam czytać.. i wyczytalam .. sm .. na sm choruje moja mama ... wracając.. Zaczęłam czytać i popadlam w taki lek ze tylko czytałam i czytałam.  Doszedl codzienny płacz.. przestałam jeść spac zaczęły dretwieć mi rece i nogi.. lekarz rodzinny moja pierwsza wizyta.  Mowi ze to genetyczne czas się zbadac. Okulista mowi ze wszystko w jak najlepszym porządku, neurolog ze odruchy idelane .. ze popadlam w silną nerwicę lekową.. w dzień masakra dretwieja mi nogi lecz mniej i mam napięte mięśnie.. przechodzi mi to gdy wypije melise a najbardziej wieczorem gdy wezme swoje leki na uspokojenie.. jak myślicie czy to moze byc sm?
Odpowiedz
#2
cześć, sm nie jest dziedziczne, i myślę że nie powinnaś się martwić bo tylko sama się nakręcasz, a najgorzej to się w internecie naczytać... nie trzeba mieć sm żeby czasem gorzej widzieć, jak Cię te objawy bardzo niepokoją to może umów się z innym neurologiem, i może z innym okulistą. Przede wszystkim to przestań się nakręcaćUśmiech
Odpowiedz
#3
(08-08-2018, 15:36)hela napisał(a): cześć,  sm nie jest dziedziczne, i myślę że nie powinnaś się martwić bo tylko sama się nakręcasz, a najgorzej to się w internecie naczytać... nie trzeba mieć sm żeby czasem gorzej widzieć, jak Cię te objawy bardzo niepokoją to może umów się z innym neurologiem, i może z innym okulistą. Przede wszystkim to przestań się nakręcaćUśmiech

Kurcze mi rodzice też powtarzają że to nie jest dziedziczne. Tylko dlaczego lekarz rodzinny mi tak powiedział.  Ze zwrokiem jest ok .. chyba tylko mi sie wydawało.. tylko te drętwienia i dziwne napięte mięśnie.. jak pójdę na rolki czy silownie wszystko jest okej.. jak wezmę leki na uspokojenie tez.. nie wiem o co chodzi..
Odpowiedz
#4
Nie wiem czemu Ci rodzinny tak powiedział, widocznie się nie zna, sm na pewno dziedziczne nie jest. A skoro napięcie mięśni przechodzi po lekach uspokajających to może faktycznie z nerwów masz te objawy, umysł potrafi płatać figleOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#5
No byłam prywatnie u neurloga powiedział ze to silna nerwica lekowa.. badania tych odruchów idelane.. wzrok mega.. myślicie że to naprawdę może nie być sm?
Odpowiedz
#6
Pati j rowniez ci odpisalam ale widze gina moje komentarze. Lekarz 1 kontaktu maja czasem, czasem zesto znikoma wiedze na temat SM. Sm nie jest dziedziczne
Odpowiedz
#7
Dziewczyny mega wielkie dzięki za odpowiedźOczko .... chyba neurolog mial rację i to naprawdę nerwica..
Odpowiedz
#8
Z nerwów dzieją się bardzo dziwne rzeczy, na które niekiedy lekarze i badania nie znajdują odpowiedzi. Mam nadzieję, że u Ciebie poprostu stres i strach wywołuje takie objawy. Ja przez dwa lata żyłam w ciągłym stresie i lekarze uważali że drętwienia i zawroty głowy są tego wynikiem, ale to były pierwsze rzuty, tylko taki rzut trwał kilka tygodni a stres poprostu nasilał objawy choroby, które zlekceważyło naprawdę bardzo wielu lekarzy różnych specjalności.
Odpowiedz
#9
Więc już nie wiem co o tym wszystkim myśleć.. te objawy zaczęły się odkąd zaczęłam czytać o sm..
Odpowiedz
#10
Na początek przestań się denerwowaćUśmiech u nas z reguły oprócz sm-owych objawów są jednak jakieś nieprawidłowe odruchy. A Tobie i neuro i okulista powiedzieli że jest ok, może zacznij robić coś w kierunku leczenia tej nerwicy, bo na pewno ciągły stres dobrze na Ciebie nie wpływa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości