Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witajcie Proszę o pomoc
Mam na imię Basia.Zachorowalam na postępującą postać sm w wieku 20 lat.Dziś mija 35 lat mojej walki z chorobą.Nie ma lekarstwa które pozwoliłoby wyzdrowieć.Jedynym ratunkiem jest Rechabilitacja.Marzę o turnusie w Bornym Sulinowie ale koszt jest wysoki.Opublikowano zbiórke na http://www.pomocsieliczy.pl pt Rechabilitacja dla Barbary kilka osób stara się Pomóc na turnus.Sama nie mam szans.Coraz trudniej mi sie podnieść w nogach zanikają mięśnie.Boję się że nie będę mogła wstać.Poruszam się na wózku takim zwykłym ,chodził słuźy mi do podtrzymania aby z łóżka przejsc na wózek.Jestem pozostawiona sama sobie i coraz częściej wymagam pomocy .Moja renta z powodu choroby wynosi tysiąc złotych,nie mam majątku.Mój mąź w 2014 R zmarł sądziłam ze mogę ubiegać się o rentę rodzinną jednak bezskutecznie ponieważ w ostatnim dziesięcioleciu nie pracował i renta nie przysługuje.Staram się radzić sobie jak umiem ale w pojedynkę to walka z wiatrakami rozpaczliwie szukam wsparcia i pomocy.We wrześniu mam jechać do Krajowego Ośrodka rehabilitacyjno mieszkalnego w Dąbku .Odpłatność tam to 70 procent.Staram się pisać do fundacji stowarzyszeń ale bezskutecznie.Czas ucieka zdrowie coraz gorsze i walka o każdy dzień.Jeśli rozumiecie proszę was o pomoc.Bo zdrowi ludzie nie wiedzą czym jest sm  Anioł

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
cześć, przykro czytać takie rzeczy, ale wiesz, my tu wszyscy chorzy jesteśmy, lek na pp jest już zarejestrowany, tylko jeszcze nie jest refundowany, powodzenia
Odpowiedz
A ja chętnie dorzucę grosik z wiarą, że karma wraca. Dzisiaj ja mogę pomóc Tobie, kiedyś ktoś pomoże mnie. Jesteś bardzo dzielną kobietą Basiu! Wszystkiego dobrego.
Odpowiedz
(09-08-2018, 11:50)Miriam napisał(a): A ja chętnie dorzucę grosik z wiarą, że karma wraca. Dzisiaj ja mogę pomóc Tobie, kiedyś ktoś pomoże mnie. Jesteś bardzo dzielną kobietą Basiu! Wszystkiego dobrego.

Dziękuję za tak miłe słowa.Tonący brzytwy się chwyta więc to robię.Zdrowi nie rozumieją nas .Mimo wszystko każdy z nas nie potrafi przejść obojętnie wobec krzywdy na która patrzymy każdego dnia.Dziękuję kochana z całego serca
Odpowiedz
Basia podeslij link konkretnie do twojej zbiórki bo ja nie widze jej

Juz nie wazne. Znalazlam. Dorzuciłam sie troszke
Odpowiedz
(09-08-2018, 16:15)Anka napisał(a): Basia podeslij link konkretnie do twojej zbiórki bo ja nie widze jej

Dziekuje Aniu.Dziekuje

(10-08-2018, 08:36)Basia3 napisał(a):
(09-08-2018, 16:15)Anka napisał(a): Basia podeslij link konkretnie do twojej zbiórki bo ja nie widze jej

Dziekuje Aniu.Dziekuje

Zwracałam się do Caritas diecezji Elbląskiej o pomoc.Ale nie mają Środków Fundację PKO,Tauron,Szlachetny Bochater i chyba 20 innych prośby bez odpowiedzi.Nie miałam pomysłu co dalej.Moje nogi wyglądają jak patyczki.Bardzo zależy mi na wzmocnieniu ich przez LOKOMAT zabieg trwa 45 minut a koszt jednego wynosi 50 zl.Dzwonię pisze i proszę jedni oferują hospicjum bo jestem sama i chora.Nie chce żyć w hospicjum i ważne ile dni ,miesięcy czy lat mi zostało.Marzę tylko o tym aby podnieść się bez trudu.Słyszałam o Bornym Sulinowie pełna Rechabilitacja jednak koszt to 3 tys zl.To nawet niemożliwe aby tam pojechać.Wiem ze są firmy które pomagają osobom chorym ale tylko przez inne organizacje.Dziękuję wszystkim za wsparcie i pomoc.Wiecie jakie to waźne w tej chorobie.
Odpowiedz
Witaj Basiu.
Ja też coś dorzuciłam.

Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
(10-08-2018, 08:59)kasia1312 napisał(a): Witaj Basiu.
Ja też coś dorzuciłam.

Pozdrawiam serdecznie.

Dziękuję Kasiu z całego serca.Może kiedyś się spotkamy w Ośrodku w Dąbku.
Odpowiedz
Basiu, jak mam znaleźć link, przejrzalam wszystkie zbiórki które były w linku który wkleilas, ale nie potrafię znaleźć Twojego. Chetnie się dorzucę  Uśmiech
Odpowiedz
(10-08-2018, 13:04)Gośka napisał(a): Basiu, jak mam znaleźć link, przejrzalam wszystkie zbiórki które były w linku który wkleilas, ale nie potrafię znaleźć Twojego. Chetnie się dorzucę  Uśmiech

Wejdz w zakładkę Zdrowie. I tam jest
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości