Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remurel
#31
Dziwne. Ja sie bede umawiac telefonicznie na wizyte zobaczy czy tez przypominajke dostane
Odpowiedz
#32
(03-12-2019, 09:12)Bubka napisał(a): Przypominamy o zabiegu SM wyznaczonym na 2019-12-02. W razie koniecznosci odwolania wizyty prosimy o kontakt pod nr (076)721 14 83

Coś takiego nadawca NFZ. Pierwszy raz dostałam i w szoku byłam.

Zobaczę w piątek czy coś sie zmieniło.


A jesteś w programie w państwowym czy prywatnym miejscu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#33
Państwowym. W Wojewódzkim szpitalu
Odpowiedz
#34
Ja ma wizytę 20.12 w prywatnym zobaczę czy dostanę sms.
Odpowiedz
#35
Uśmiech 
Witam wszystkich, SM mam już zdiagnozowane od 8 lat (jest to pierwsze forum w tym temacie, gdzie założyłam konto) , przez te 8 lat byłam na Copaxone, na którym czuję się świetnie Uśmiech  Duży uśmiech  oprócz widocznych zmian podskórnych w tkance tłuszczowej (ale daję radę) to na ostatniej wizycie moja doktor poinformowała mnie, że szpital, w którym się leczę całkowicie przestawił się na Remurel - dostałam nową partię tego odpowiednika - w tym tygodniu będę robić nim zastrzyk, bo miałam jeszcze kilka sztuk Copax'u. Mam pytanie jakie są wasze odczucia na Remurel'u ? Czy czujecie się tak samo jak przy Copaxone ? Czy stosując przez dłuższy czas pojawiły się może u was jakieś inne objawy niż będąc na Copaxone ? ? Z góry dzięki za odpowiedź  Wywracanie oczami
Odpowiedz
#36
Hej, ja od półtora roku jestem na copaxone, na ostatniej wizycie powiedziano mi, ze prawdopodobnie ostatni raz dostaje copaxone bo szpital raczej wybierze remurel( bo wygra przetarg ?)lekarka powiedziała , ze to jest to samo ale pod inna nazwa, aczkolwiek mam obawy, bo się dobrze czułam do tej pory, poza zrostami jest ok. Wiec również chętnie posłucham kogoś z doświadczeniem Uśmiech
Odpowiedz
#37
Hej, a chyba tutaj gdzieś czytałam, czy jest taka możliwość aby wystąpić do NFZ , napisać jakiś wniosek, żeby przywrócili dla danego pacjenta lek, mam na myśli Copaxone ? Ja nawet mogę dopłacać im tą różnicę w refundacji, ale chciałabym odzyskać Copaxone.
Odpowiedz
#38
Ja miałam i copaxone i remurel. Nie odczułam żadnej różnicy kiedy lek mi zamieniono. Tyle tylko że wstrzykiwacz remurelu był wygodniejszy. Dobrze tolerowałam oba te leki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości