Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
/witam wszystkiuch na forum
#1
SM zdiagnozowano u mnie w 2008 - plaki w mózgu i rdzeniu.wydłużone potencjały wzrokowe,prążki  oligoklonalne
w płynie mózgowo rdzeniowym 1 rzut w postaci drętwienia prawej połowy ciała .Od 2009 jestem w programie badawczym biore lek TECFIDERA aż do dnia dziśiejszego.W tym roku w Grudniu minie 10 lat od pierwszego i jak narazie jedynego rzutu choroby.
Chciałem podziekowac :Agaciszon ,Optymistka ,Jaszczurka ,Krzyn,Pchla,Sylwiątko,Persefona,Szylkretowa za słowa otuchy w 2009 roku w odpowiedzi na mój post w tedy byłem wystraszony diagnozą i nie wiedziałem co robić dziś patrze na to z trochę innej perspektywy.W 2009 roku byłem zalogowany na innym nicku niestety po tylu latach zapomniałem maila rejstracyjnego i musiałem założyć nowe konto
Odpowiedz
#2
Witamy w 2018. Super, że wszystko się dobrze układa. I oby tak było jak najdłużej. Na pewno na początku każdy jest przerażony. To jednak coś nowego w naszym organiźmie. Potrzeba czasu żeby przyswoić taka diagnozę, jedni potrzebują troche wiecej inni troche mnie tego czasu. Pozdrawiam
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#3
Cześć!
Wspaniale, że choroba ma u Ciebie taki przebieg, że tak dobrze reagujesz na leki. Uśmiech Na pewno wiele osób leczących się Tecfiderą byłoby ciekawych Twoich spostrzeżeń po tak długim czasie leczenia. Może podzielisz się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami w wątku o tym leku? http://www.stwardnienierozsiane.info/for...hp?tid=258 

PS To musiało być inne forum, StwardnienieRozsiane.info istnieje dopiero od kwietnia 2016 roku. Ale mam nadzieję, że u nas też poczujesz dobrze. Jest tu wiele życzliwych i pomocnych osób. Rozgość się. Uśmiech
Odpowiedz
#4
Cześć, też mi się wydawało że nasze forum nie ma aż tyle latUśmiech dobrze że choroba ma u Ciebie łagodny przebieg, a tec działa jak należyOczko
Odpowiedz
#5
(30-08-2018, 09:57)hela napisał(a): Cześć, też mi się wydawało że nasze forum nie ma aż tyle latUśmiech  dobrze że choroba ma  u Ciebie łagodny przebieg, a tec działa jak należyOczko

Witam To dobrze ci się wydawało koleżanko .Po prostu pomyliłem fora tam byłem zarejstrowany stwardnieniesmrozsiane.pl a mój ostatni post to styczeń 2009 więc z tąd ta pomyłka Uśmiech 
Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Zdarza sięUśmiech witamy u nasUśmiech
Odpowiedz
#7
Cześć isiu 2002 Uśmiech Ciesze się, że zarejestrowałes również u Nas Uśmiech Kiedyś też  pisałam na tamtym forum i poznałam tam parę fajnych osób w tym Monikę (moderator tego forum ),  z którymi mam kontakt do dzis Oczko ale niestety coś tamto forum zaczelo źle działać,  nie można było się zalogować ani zarejestrować nowego konta, wiec z Monika wspólnymi siłami  założyłysmy nowe aby SM - wcy mieli gdzie pisac Uśmiech U Nas tez jest wiele fajnych, pomocnych osób. Mam nadzieje, ze się odnajdziesz Oczko  Tak jak pisała Monika, fajnie by było jakbyś podzielił się swoimi  doświadczeniami. Super,  ze do tej pory bez rzutu, oby jak najdłużej Uśmiech
Odpowiedz
#8
Witaj i tu Uśmiech
Odpowiedz
#9
hej Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości