Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa
#1
Witam wszystkich.
Prawdopodobnie choruję od kilku lat.
Zdiagnozowana 2 lata temu. Od 1,5 roku w programie.
Aktualnie na Avonexie.
Uśmiech
Odpowiedz
#2
Witaj Tessa rozgosc się
Odpowiedz
#3
Witaj! Napisz coś więcej o sobie jak masz ochotę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#4
Cześć Tessa Uśmiech Miło, że do Nas dołączyłas. Napisz jak u Ciebie się zaczęło i czy leczenie przynosi efekt ? Ja również jestem na Avonecie.
Odpowiedz
#5
Cześć, witaj na forumUśmiech jak się czujesz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#6
Hej miło Cię poznać Uśmiech pozdrowienia
Odpowiedz
#7
Witaj miło że nas odwiedziłaś Uśmiech
Odpowiedz
#8
Mam 44 lata - diagnoza po 40-stce??? Też tak bywa  Smutny 
Ale jak już wspomniałam problemy typu: zawroty głowy, utrzymanie równowagi, skurcze, bóle głowy pojawiły się już 4, 5 lat temu. Ale kto by sobie myślał o takiej chorobie. A to stres, zmęczenie itp.
Dopiero mocniejsze zmęczenie, bóle mięśni rąk (które łączyłam na początku z infekcją a potem z ćwiczeniami- stwierdziłam że czas najwyższy przez zimę schudnąć Duży uśmiech ) skłoniły do wizyty u neurologa i w konsekwencji tego trafiłam na rezonans. A tam zmiany, potem badanie płynu mózgowo-rdzeniowego i mały epizod z okiem. Tak trafiłam do programu. 
Od momentu diagnozy i kontrolnych wizyt nie powaliło mnie na tyle abym trafiła do szpitala na leczenie sterydami.
Ale zmęczenie mam wrażenie postępuje, problemy z równowagą i bóle mięśni nóg też. Doszły drgania nerwów rąk ale niewielkie.
Biorę Avonex - ze względu na skutki uboczne 2 tabletki typu Paracetamol......teraz nie jest źle.
Może ktoś napisze jak się czuje na Avonexie?
Odpowiedz
#9
Witaj Tessa :-)
Odpowiedz
#10
(03-09-2018, 12:08)Tessa napisał(a): Mam 44 lata - diagnoza po 40-stce??? Też tak bywa  Smutny 
Ale jak już wspomniałam problemy typu: zawroty głowy, utrzymanie równowagi, skurcze, bóle głowy pojawiły się już 4, 5 lat temu. Ale kto by sobie myślał o takiej chorobie. A to stres, zmęczenie itp.
Dopiero mocniejsze zmęczenie, bóle mięśni rąk (które łączyłam na początku z infekcją a potem z ćwiczeniami- stwierdziłam że czas najwyższy przez zimę schudnąć Duży uśmiech ) skłoniły do wizyty u neurologa i w konsekwencji tego trafiłam na rezonans. A tam zmiany, potem badanie płynu mózgowo-rdzeniowego i mały epizod z okiem. Tak trafiłam do programu. 
Od momentu diagnozy i kontrolnych wizyt nie powaliło mnie na tyle abym trafiła do szpitala na leczenie sterydami.
Ale zmęczenie mam wrażenie postępuje, problemy z równowagą i bóle mięśni nóg też. Doszły drgania nerwów rąk ale niewielkie.
Biorę Avonex - ze względu na skutki uboczne 2 tabletki typu Paracetamol......teraz nie jest źle.
Może ktoś napisze jak się czuje na Avonexie?


Tessa tutaj znajdziesz więcej :

http://www.stwardnienierozsiane.info/for...php?tid=12

I tutaj :

http://www.stwardnienierozsiane.info/for...hp?tid=524
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości