Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie suplementy stosujecie na co dzień?
#31
venom23   a jak zdiagnozowano u ciebie boreliozę? Powiesz coś więcej na ten temat?
Odpowiedz
#32
Venom no jakoś nie. A tak serio to strasznie dużo tych tabletek bierzesz.

Też myślę o KKI bo na LTT już za późno. Tylko jakoś zebrać się nie mogę
Odpowiedz
#33
(23-11-2017, 12:19)mufa napisał(a): Venom no jakoś nie.  A tak serio to strasznie dużo tych tabletek bierzesz.

Też myślę o KKI bo na LTT już za późno. Tylko jakoś zebrać się nie mogę

To sie ciesze i zdrowka Ci zycze.
Odpowiedz
#34
Venom to wszystko masz z polecenia lekarza? Jesteś świadomy tego ze nadmiar witamin i minerałów tez jest szkodliwy i może wywoływać różne schorzenia tak samo jak i ich niedobór?
Odpowiedz
#35
(22-11-2017, 22:23)ary napisał(a):
(22-11-2017, 22:04)sloneczko25 napisał(a): Ary a kto Ci kazał taką dawkę wit D brać?
Moja neurolog

Ja też brałam wit d3 10 000 tak kazała reumatolog i po 3 miesiącach kontrola. Na neurologii nawet mi tego badania nie zrobiono a na reumatologii wyszło że mam bardzo duży niedobór. Po 3 miesiącach łykania takiej dawki wynik był w normie i od tego czasu biorę 4 000 jednostek czasem się zdarzy że wezmę 8 000 Uśmiech
Odpowiedz
#36
a ja słyszałam o 90-cio latku z sm, leczonym w programie, który dożył późnej starości sprawny na tyle na ile 90 latek może być sprawny, nie ma co leków i lekarzy demonizować, nie jesteśmy jeszcze atrakcyjnym segmentem rynku dla firm farmaceutycznych
Odpowiedz
#37
(24-11-2017, 12:35)hela napisał(a): a ja słyszałam o 90-cio latku z sm, leczonym w programie, który dożył późnej starości sprawny na tyle na ile 90 latek może być sprawny, nie ma co leków i lekarzy demonizować, nie jesteśmy jeszcze atrakcyjnym segmentem rynku dla firm farmaceutycznych

I co pewnie zachorowal w wieku 20 lat i 70 lat bral leki? Haha... Jego watroba juz by nie istniała. Jezeli taki ktos wgl istnieje to pewnie zachorował na cos podobnego jak SM wielku przed 90 i wlozyli go do worka sm. Neurlodzy wszystko najchetniej by wrzucali do SMu poniewaz neurolog dostaje pieniadzs za kazdego pacjeta w poradni (niemałe).
Odpowiedz
#38
no tak, święta prawda i wszyscy lekarze tylko chcą nam zaszkodzić, dla pieniędzy, rany venom nie wszyscy chcą na nas zarabiać, uwierz trochę w ludzi nie w teorie spiskowe, uważasz że się wyleczyłeś, dobrze dla Ciebie, życzę Ci żeby ta poprawa była na jak najdłużej, ale nie tłumacz wszystkim którzy się leczą w programach że źle robią, bo co będzie za X lat nikt z nas nie wie
Odpowiedz
#39
(24-11-2017, 13:53)hela napisał(a): no tak, święta prawda i wszyscy lekarze tylko chcą nam zaszkodzić, dla pieniędzy, rany venom nie wszyscy chcą na nas zarabiać, uwierz trochę w ludzi nie w teorie spiskowe, uważasz że się wyleczyłeś, dobrze dla Ciebie, życzę Ci żeby ta poprawa była na jak najdłużej, ale nie tłumacz wszystkim którzy się leczą w programach że źle robią, bo co będzie za X lat  nikt z nas nie wie

Nie wyleczylem sie jeszcze. Jedyne co to duzo zmian znikło i czuje sie duzo lepiej. Ja Tobie tez zycze zdrowia i kazdemu z tego forum bo ja tez przez to przechodziłem. Ok juz nie bede sie udzielac na tym forum bo to sensu nie ma. Najlepiej wierzyc ze neurolog jest nie omylny a moje zmiany ktore znikły to tak same z siebie.
Odpowiedz
#40
po lekach też czasem zmiany znikają, nie chodzi o to żeby się licytować co jest lepsze, nikt nie jest nieomylny, ani lekarze ani Ty, ja biorę tec i też czuję się dużo lepiej niż kilka miesięcy temu, jeżeli Tobie pomagają duże dawki suplementów to super, ja uważam że lepiej się zdrowo odżywiać niż łykać piguły, Dużo zdrowiaUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości