Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z kupą ?
#1
Czy zdażyło się wam nie zdążyć do wc?  Zdarzyło mi się już  3 razy. Czułam, ze muszę, ale w ostatnim momencie. I była  katastrofa... ? Jak sobie radzicie? To ważny temat, więc  liczę na szczere o odpowiedzi.
Odpowiedz
#2
Już gdzieś był wątek na ten temat. Dokładnie z takim samym problemem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
Ja nie mam takiego problemu więc nie pomogę
Odpowiedz
#4
Nigdy mi się to nie zdarzyło choć zdarzają się momenty kiedy muszę szybko iść do toalety... Myślę że warto by było przyjrzeć się diecie. I powiedzieć lekarzowi na wizycie o problemie.
Odpowiedz
#5
Dziękuję. Lekarzowi powiedziałam, ale nic z tym noe zrobil
Odpowiedz
#6
http://www.stwardnienierozsiane.info/for...m+a+jelita
Odpowiedz
#7
Ja tak miałam 1 dzień na początku brania tecfidery. Teraz jest ok.
Odpowiedz
#8
Owszem, zdarzyło mi się, odkąd biorę Aubagio, ale raz miałam straszną biegunkę (z powodu bakterii, nie Aubagio), a dwa razy bardzo chciało mi się siusiu, a nie było w pobliżu toalety. Zauważyłam, że kiedy potrzebuję siusiu, zwłaszcza jeśli jestem np. na mieście i muszę się na siłę wstrzymywać, to zaczynam też potrzebować "to drugie". I wtedy może się zdarzyć, że "tego drugiego" nie utrzymam. Czy u Ciebie też tak jest? Ja po prostu staram się mało pić przed dłuższym wyjściem z domu, gdy przez dłuższy czas prawdopodobnie ne będę miała dostępu do toalety. To ogranicza ryzyko takich katastrof. Może jedz więcej produktów zapierających, banany, czekolada, może odrobina węgla codziennie? Po Aubagio i tak ma się lekkie wydalanie, że tak powiem, więc nie ma ryzyka, że narobisz sobie zaparcia.
Odpowiedz
#9
(17-09-2018, 19:27)belanna napisał(a): Owszem, zdarzyło mi się, odkąd biorę Aubagio, ale raz miałam straszną biegunkę (z powodu bakterii, nie Aubagio), a dwa razy bardzo chciało mi się siusiu, a nie było w pobliżu toalety. Zauważyłam, że kiedy potrzebuję siusiu, zwłaszcza jeśli jestem np. na mieście i muszę się na siłę wstrzymywać, to zaczynam też potrzebować "to drugie". I wtedy może się zdarzyć, że "tego drugiego" nie utrzymam. Czy u Ciebie też tak jest? Ja po prostu staram się mało pić przed dłuższym wyjściem z domu, gdy przez dłuższy czas prawdopodobnie ne będę miała dostępu do toalety. To ogranicza ryzyko takich katastrof. Może jedz więcej produktów zapierających, banany, czekolada, może odrobina węgla codziennie? Po Aubagio i tak ma się lekkie wydalanie, że tak powiem, więc nie ma ryzyka, że narobisz sobie zaparcia.
ja też zawsze muszę pamiętać żeby nie pić jak wiem że szybko nie wrócę
Odpowiedz
#10
Ja mam znów na odwrót. Długotrwałe zatwardzenia. Mimo ze tak straszono mnie biegunkami po Tecfiderze ani razu nie miałam przykrej sytuacji. Ja ogólnie dużo pije mam jakieś spore pragnienie i często odczuwam potrzebę oddania moczu nawet jak nie pije przez dłuższy czas. Współczuje Wam dziewczyny. A tak w ogóle co wasi lekarze radzą na wasze problemy? Czy to na zasadzie ze to wy macie sobie z tym radzic?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości