Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pulsowanie w uchu
#1
Hej.Czy macie coś takiego?Pulsuje mi w uchu/chociaz czuje w calej głowie/ przy najmniejszym wysiłku.Gdy leże dużo ciszej.Do tego każdy najmniejszy ruch choćby ręki obrót głowy wywołuje szum-jakby wiał wiatr...
Odpowiedz
#2
Ja nie mam
Odpowiedz
#3
(18-09-2018, 11:49)miesta napisał(a): Hej.Czy macie coś takiego?Pulsuje mi w uchu/chociaz czuje w calej głowie/ przy najmniejszym wysiłku.Gdy leże dużo ciszej.Do tego każdy najmniejszy ruch choćby ręki obrót głowy wywołuje szum-jakby wiał wiatr...


Ja mam od rana przytkane oba. Ale czasem mi szumi. Chwile. Przestaje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#4
Ja czasem to słyszę jak leżę wieczorem, ale ja jestem po operacji tętniaka, taki chyba mój urok, słyszę jak mi krew w głowie pulsujeOczko

W ogóle bym się tym nie przejmowała.
Odpowiedz
#5
W sensie, nie brzmi to jak nic związanego z SMem, ale daj znać swojemu neuro na wszelki wypadek. (tak samo jak przytykane ucho/pulsowanie w głowie)
Odpowiedz
#6
Być może to jakies zwyrodnienie odc szyjnego?Z kazdym obrotem głowy ;z kazdym podniesieniem nogi ręki mam ten chwilowy szum...PPoza tym jest to natretne pulsowanie w głowie przyspieszajace po wysilku no i są do tego zawroty przy np wstawaniu z łozka .....wiem że to niespecyficzne ale ucho miałem zatykane od paru lat ...zawsze mnie swędziało

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#7
(18-09-2018, 17:23)WorkBorg napisał(a): W sensie, nie brzmi to jak nic związanego z SMem, ale daj znać swojemu neuro na wszelki wypadek. (tak samo jak przytykane ucho/pulsowanie w głowie)


Moj stwierdził ze to ze zatykają mi sie uszy jest normalne i poki nie jest to uciążliwe to nie ma problemu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#8
(18-09-2018, 18:08)miesta napisał(a): Być może to jakies zwyrodnienie odc szyjnego?Z kazdym obrotem głowy ;z kazdym podniesieniem nogi ręki mam ten chwilowy szum...PPoza tym jest to natretne pulsowanie w głowie przyspieszajace po wysilku no i są do tego zawroty przy np wstawaniu z łozka .....wiem że to niespecyficzne ale ucho miałem zatykane od paru lat ...zawsze mnie swędziało

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka

Bardzo niespecyficzne, skonsultuj ze swoim neurologiem najlepiej przy następnej wizycie, chociaż brzmi to bardziej zwyrodnieniowo/krążeniowo. Ale to cholera wie, bez zbadania.
Odpowiedz
#9
mi pomogła Milgamma (na receptę) - to była kwestia ciśnienie w głowie Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości