Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy SM zawsze tak boli?
#11
A naszych rad nie chcesz słuchać, przy sm głowa nie boli przez pół roku, idź do lekarza.
A jak już od niego wrócisz to napisz co słychać.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przy sm nie ma zmian niedokrwiennych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#12
Głowa może boleć od zatok, od kręgosłupa od woelu, naprawdę wielu przyczyn. Mnie przy sm glowa nie boli. Jedynie boli jak za krotko się wyśpię ?
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#13
A to pieczenie skory?

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#14
Może jakaś alergia? Udaj się do dermatologa, może rozwieje objawy.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#15
(26-09-2018, 16:05)WorkBorg napisał(a): Stały ból głowy to nie jest absolutnie SM.

Pieczenie skóry rąk i nóg - wymagałoby jakichs zmian w mózgu, których nie masz (albo to shazza, nie pamietam).

Idź do szpitala, zdiagnozuj sie, powiedz o objawach. Mogę podpowiedzieć fajnych internistów z okolicy 3 miasta.

Ja poproszę tych internistów jak można Uśmiech
Odpowiedz
#16
Nie macie czegoś takiego jak pieczenie rak i nog?

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#17
Nie, idź do lekarza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#18
Wybacz ale nie tylko ciebie pytam wiec nie odpowiadaj za wszystkich.

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#19
Hela dobrze Ci radzi. Jakbyśmy byli lekarzami to dostał byś od nas odpowiedź, ale nimi nie jesteśmy to radzimy żebyś poszedl do LEKARZ!
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#20
(26-09-2018, 19:32)gamera11 napisał(a): Nie macie czegoś takiego jak pieczenie rak i nog?

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka


Nie mam. Mialam pieczenie stop ale tylko jak stawalam gola stopa na podlodze ale tylko w takiej sytauacji. Rece nigdy. Czasem mnie prady w opuszkach palcy zlapia na sekunde. Ale to takie gilgotanie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości