Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
morsowanie
#11
Pierwsze morsowanie za mną. Było mega Uśmiech tyle energii w nogach i duszy Uśmiech polecam Uśmiech
Odpowiedz
#12
(07-11-2018, 22:44)agica napisał(a): Pierwsze morsowanie za mną. Było mega Uśmiech tyle energii w nogach i duszy Uśmiech polecam Uśmiech

Naprawdę podziwiam i gratuluję odwagi Uśmiech . Ja bym nie dała rady.
Odpowiedz
#13
Dziękuję ale to naprawdę tylko tak strasznie brzmi, ogólnie mega frajda, doładowanie akumulatorów i w końcu w każdym wieku można zrobić coś szalonego Oczko
Odpowiedz
#14
(07-11-2018, 23:01)agica napisał(a): Dziękuję ale to naprawdę tylko tak strasznie brzmi, ogólnie mega frajda, doładowanie akumulatorów i w końcu w każdym wieku można zrobić coś szalonego Oczko
 
To fakt i super że Ty dałaś radę. Tak trzymaj Oczko
Odpowiedz
#15
No i ja też zaczęłam sezon morsowania. Trochę późno, ale lepiej późno niż wcale Oczko
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#16
(25-11-2018, 15:03)Bubka napisał(a): No i ja też zaczęłam sezon morsowania. Trochę późno, ale lepiej późno niż wcale Oczko

Super Uśmiech Gratuluję odwagi Uśmiech
Odpowiedz
#17
Super Uśmiech ja już byłam 6 razy i za każdym razem czuję się coraz lepiej Uśmiech
Odpowiedz
#18
to się podzielę z Wami dobrą wiadomością, żeby odwrócić wspomnienia z innego internetowych forum .. Diabeł

w sobotę jedziemy do Świnoujścia na V Zlot Morsujących Mikołajów Cwaniak Zawstydzony będzie kąpiel w Bałtyku Język
Odpowiedz
#19
Przy odrobinie szczęścia będziesz w TVUśmiech pomachaj do nasUśmiech
Odpowiedz
#20
Super. Ja mam trochę za daleko, ale z kąpieli skorzystam u siebie.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości