Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć jestem Małgorzata
#1
Witam.
Choruje na stwardnienie rozsiane od 17 lat.
Od roku choroba przeszła na wtórnie postępująca, na którą obecnie nie ma leku oprócz mitoksantron.
Do tej pory byłam objęta leczeniem pierwszej linii w Gorlicach, byłam bardzo zadowolona z opieki medycznej teraz przeszłam pod opiekę szpitala Rydygiera w Krakowie gdzie mam tylko robione badania krwi i moczu. chciałabym zeby Państwo polecili neurologa który zna się na leczeniu stwardnienia na etapie na którym jestem.. dziękuję i pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Witaj Małgosiu Uśmiech , niewiele pomogę, bo nie jestem z tego rejonu, ale miło, że do nas zawitałaś.
Pozdrawiam Serce
Odpowiedz
#3
Cześć, jestem Ania. Sama nie zmagam się z chorobą, jednak choruje bliska mi osoba i chciałam poszerzyć wiedzę.

___________________
Sklep internetowy z polskimi sukienkami
Odpowiedz
#4
Witaj Gosiu, niestety to nie moje rejony więc nie pomogę. Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
(03-01-2021, 10:32)gonia57 napisał(a): Witam.
Choruje na stwardnienie rozsiane od 17 lat.
Od roku choroba przeszła na wtórnie postępująca, na którą obecnie nie ma leku oprócz mitoksantron.
Do tej pory byłam objęta leczeniem pierwszej linii w Gorlicach, byłam bardzo zadowolona z opieki medycznej teraz przeszłam pod opiekę szpitala Rydygiera w Krakowie gdzie mam tylko robione badania krwi i moczu. chciałabym zeby Państwo polecili neurologa który zna się na leczeniu stwardnienia na etapie na którym jestem.. dziękuję i pozdrawiam
Tak sobie myślę, że może poszukać jednak w innym rejonie. Badanie krwi i moczu niewiele mówi. Jesteś nadal  w jakimś programie? Myślałaś o tym, żeby skonsultować się prywatnie z neurologiem? Ja jestem pod opieką dr Maciejowskiego w Katowicach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości