Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
falowanie obrazu
#1
Hej, SM zdiagnozowano u mnie w lipcu bieżącego roku. Dostałam dawkę sterydów, a później wypis ze szpitala. Od tego czasu pojawiają się pojedyncze objawy takie jak mrowienie, problemy z chodem, nadmierne zmęczenie. Ostatnio jednak (dokładnie tydzień temu) zaczęłam mieć problemy ze wzrokiem. Odkąd budzę się rano wszystko na co patrzę zaczyna mi falować, kręcić, trochę tak jakbym była wciąż pijana, bądź niedawno zeszła z karuzeli. Muszę patrzeć dość długo w jeden punkt, aby przestał się poruszać. Już rok wcześniej działo mi się coś podobnego, ale nie było aż tak uciążliwe, bo pojawiało się tylko na jakiś czas w ciągu dnia i minęło po 3-4 dniach. Zastanawiam się co powinnam zrobić.. czy już teraz zgłosić się do okulisty, czy on wgl jest w stanie coś zdziałać, czy czekać z nadzieją, że samo przejdzie. Jak myślicie? Czy ktoś z Was miał coś podobnego?
Odpowiedz
#2
jeżeli objaw trwa dłużej niż 48 godzin - zachęcam do wycieczki do prowadzącego neurologa.
Odpowiedz
#3
Cześć, jak nie przechodzi to odwiedź neuro, fakt że pogoda nie sprzyja i może to być jakieś pogorszenie ale lepiej dmuchać na zimne, jesteś w programie lekowym?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#4
(25-10-2018, 19:02)hela napisał(a): Cześć, jak nie przechodzi to odwiedź neuro, fakt że pogoda nie sprzyja i może to być jakieś pogorszenie ale lepiej dmuchać na zimne, jesteś w programie lekowym?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Staram się o to od końca sierpnia. Termin mam na 15 listopada
Odpowiedz
#5
Gdzie będziesz się leczyć? Termin na co?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#6
Centrum Terapii SM w Katowicach. 15 listopada mam dostać pierwszą tabletkę tecfidery. Miałam dostać je już wcześniej jednak okazało się, że mój rezonans jest nieaktualny.
Odpowiedz
#7
Słyszałem same dobre rzeczy o tym miejscu, jesteś w dobrych rękach Oczko
Odpowiedz
#8
Też się tam leczęUśmiech zresztą nie ja jedna na forumUśmiech świetne miejsce i super specjaliści, jesteś pod dobrą opiekąOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#9
Najważniejsze że wdrożą leczenie szkoda że tyle trzeba czekać
Odpowiedz
#10
Agica to i tak jest szybko z powtórnym rezonansem, u mnie w mieście zadzwonili do mnie po półtora roku że mają wolne miejsce w programieSmutny ponad rok już byłam na tec wtedyUśmiech w Katowicach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości