Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
falowanie obrazu
#11
Ja czekałam 2 tygodnie
Odpowiedz
#12
To zależy od tego gdzie i jaka terapia.

Ja np. czekałem 4 miesiące. Od tego czasu - odpukać - 7 lat na jednej terapii, bez żadnych większych problemów.
Odpowiedz
#13
Załatwiłam prywatną wizytę u neurologa, ale dopiero na 8 listopada. Trochę się obawiam, że to zbyt długi czas oczekiwania. Moje problemy ze wzrokiem trwają już ponad tydzień. W poprzednim tygodniu miałam robiony rezonans, ale jeszcze nie znam wyników. Zastanawiam się czy nie powinnam zgłosić się do SORu. Co zrobilibyście na moim miejscu? W poniedziałek mogę próbować jeszcze zgłosić się do centrum leczenia SM w Siemianowicach z nadzieją, że będą szybsze terminy..
Jestem po diagnozie pierwszy raz w takiej sytuacji stąd moje zdezorientowanie. Proszę o pomoc.
Odpowiedz
#14
A tak bez przerwy to trwa czy raz jest a raz tego nie ma?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#15
ciągle. Z tym, że mam wrażenie że jest coraz gorzej, bo dziś już miałam problem z tym żeby przeczytać cokolwiek (musiałam zamykać jedno oko i patrzeć drugim)
Odpowiedz
#16
To ja bym się dobijała do neuro, żeby mnie zbadał


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#17
A w wypadku gdybyś się nie doddzwonila do Swojego Neuro,  poszlabym na Twoim miejscu na SOR. Myślę, że nie ma na co czekać. Ze wzrokiem nie ma żartów.
Odpowiedz
#18
Siostra została przyjęta godzinę temu na oddział okulistyczny z prawdopodobnym zapaleniem nerwu wzrokowego. Na neurologicznym nie było miejsca. No i po niecałych trzech miesiącach znowu solumedrol :/ Dziękujemy wszystkim za odpowiedzi.
Odpowiedz
#19
(26-10-2018, 23:51)ElaEwa napisał(a): Siostra została przyjęta godzinę temu na oddział okulistyczny z prawdopodobnym zapaleniem nerwu wzrokowego. Na neurologicznym nie było miejsca. No i po niecałych trzech miesiącach znowu solumedrol :/ Dziękujemy wszystkim za odpowiedzi.

Nie ma za co Oczko Pozdrów od Nas siostrę i trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia.
Odpowiedz
#20
Dziękuję bardzo wszystkim. Właśnie jestem po drugiej dawce solu. Wczoraj w południe pojawiło się u mnie podwójne widzenie, trzyma do teraz. Lekarz zlecił mi również dawkę polfilinu (dostałam wczoraj i dziś). Jedyne co mnie niepokoi to to ze tak jakbym widziała gorzej i czuła się gorzej, no ale od lekarza usłyszałam ze mój organizm może tak reagować właśnie po solu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości