Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tec
#1
heja, nie myślicie że wątek o tec warto byłoby podzielić na kilka mniejszych, np. tec i żołądek, flash, itp., w wątku jest prawie 1500 postów, może się nowym osobom mieszać
Odpowiedz
#2
(26-10-2018, 12:31)hela napisał(a): heja, nie myślicie że wątek o tec warto byłoby podzielić na kilka mniejszych, np. tec i żołądek, flash, itp., w wątku jest prawie 1500 postów, może się nowym osobom mieszać

Popieram. Ja na forum od roku, na Tec od czerwca i nie przeszlam calego watku.
Odpowiedz
#3
Ja jak zaczęłam czytać to stron było z 70, teraz jest 150, jestem na bieżąco ale jakbym chciała do czegoś wrócić to byłby kłopot
Odpowiedz
#4
(26-10-2018, 12:50)hela napisał(a): Ja jak zaczęłam czytać to stron było z 70, teraz jest 150, jestem na bieżąco ale jakbym chciała do czegoś wrócić to byłby kłopot

Tym bardziej ze coraz wiecej osob jest na Tec. I zadaja pytania na ktore na pewno sa odpowiedzi w watku. Tecfidera to najobszerniejszy watek. Warto by pomyslec nad podzialem na podtematy
Odpowiedz
#5
Nie ma problemu, mogę podzielić wątek. Jakie macie propozycje poddziałów?
Odpowiedz
#6
Ja tak:
Tec i żołądek
Flash
lub razem skutki uboczne
przebieg leczenia (początki brania, co się dzieje w trakcie, i po roku)
Limfocyty/leukocyty (to co nam spada)

ostatnio często przewija się temat tec i ciąży, ale to jest chyba w kilku różnych wątkach
Odpowiedz
#7
Dzięki. Czy ktoś ma jeszcze jakieś pomysły na nowe działy o Tecfiderze? Dawajcie znać, w niedzielę zacznę dzielić wątek.


Co myślicie o tym, żeby - poza podzieleniem wątku -  zebrać najważniejsze informacje jako mini-przewodnik (np. coś typu FAQ). Na początek - informacje tylko o Tecfiderze.
Odpowiedzi na jakie pytania warto, Waszym zdaniem, ująć w tego typu mini-opracowaniu?
Odpowiedz
#8
(26-10-2018, 23:25)Monika napisał(a): Dzięki. Czy ktoś ma jeszcze jakieś pomysły na nowe działy o Tecfiderze? Dawajcie znać, w niedzielę zacznę dzielić wątek.


Co myślicie o tym, żeby - poza podzieleniem wątku -  zebrać najważniejsze informacje jako mini-przewodnik (np. coś typu FAQ). Na początek - informacje tylko o Tecfiderze.
Odpowiedzi na jakie pytania warto, Waszym zdaniem, ująć w tego typu mini-opracowaniu?

Ciekawy pomysl.
Odpowiedz
#9
Generalnie warto by było zrobić podsumowanie wszystkich dostępnych terapii, ich sposobu przyjmowania, korzyści, efektywności i skutków ubocznych.
Odpowiedz
#10
Przeczytałam po raz kolejny cały temat o Tecfiderze próbując sensownie podzielić go na mniejsze części. Niestety, jakikolwiek podział sprawia, że w dyskusji pojawiają się "dziury". Np. jeden post dotyczy kilku tematów albo pasuje do kilku poddziałów. Przez to - nie sposób podzielić wątku tak, żeby całość dyskusji była spójna (momentami całkowicie wręcz traci sens). W związku z tym, mam pytanie do Was - czy Waszym zdaniem warto dzielić ten wątek? Zyskamy mniejsze tematy, ale stracimy spójność całości.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości