Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Selma Blair ujawnia, że cierpi na stwardnienie rozsiane. 46-letnia aktorka...
#11
https://www.google.pl/amp/s/www.womenshe...instagram/
Słabo to jakoś wyglada -oby tylko część chorych nie wpadła na to, że leczenie jest złym pomysłem
Odpowiedz
#12
Ale to nie jest powszechna metoda leczenia, ona przyjmuje jakieś immunoglobuliny z krwi, i jest tam napisane że takie mogą być skutki uboczne tego leczenia jakie ona ma, to tak jakby chory na raka się skarżył na chemię. Wiedziała na co się decyduje to nich nie narzeka teraz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#13
A widzisz, ja nie doczytałam, czym się leczy.
Odpowiedz
#14
Oglądałam z nią wywiad i ma, kurczę, trudności z mówieniem. Chyba ją siekło dość mocno.
Odpowiedz
#15
(09-05-2019, 22:21)AnnaAntonia napisał(a): Oglądałam z nią wywiad i ma, kurczę, trudności z mówieniem. Chyba ją siekło dość mocno.

Własnie przesłuchałem z nią wywiad. Nie musiało jej sieknąć mocno, by tak mówić. Wystarczyło po prostu, że trafiło w złe miejsce ;-( Mówiłem identycznie po ostatnim rzucie, powoli mi mija, więc mam nadzieję, że i jej przejdzie to i inne objawy. Tego jej przynajmniej życzę.
Odpowiedz
#16
Rzućcie linkiem pls Uśmiech
Odpowiedz
#17
https://www.youtube.com/watch?v=hsJOqH5BR3E
Odpowiedz
#18
Dzięki!
Odpowiedz
#19
(10-05-2019, 14:13)fruu napisał(a):
(09-05-2019, 22:21)AnnaAntonia napisał(a): Oglądałam z nią wywiad i ma, kurczę, trudności z mówieniem. Chyba ją siekło dość mocno.

Własnie przesłuchałem z nią wywiad. Nie musiało jej sieknąć mocno, by tak mówić. Wystarczyło po prostu, że trafiło w złe miejsce ;-( Mówiłem identycznie po ostatnim rzucie, powoli mi mija, więc mam nadzieję, że i jej przejdzie to i inne objawy. Tego jej przynajmniej życzę.

Długo Cię męczyła taka mowa?
Odpowiedz
#20
4 tygodnie, w tym dwa po solu w szpitalu. W tej chwili mi przechodzi ale jeszcze się zdarza, że mnie chwyta, szczególnie jąkanie. I wiem jedno, większy stres niestety nasila objawy ;-(
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości