Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Taka propozycja
#1
Proponuję żeby pousuwać wszystkie posty osób które piszą/pisały z kilku kont. Te wpisy tylko mieszają ludziom w głowach, i wyglądają trochę niepoważnie, w sensie że nasze forum jest zafajne na takie bzdury.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#2
Hela, z Monika rozwazymy Twoja propozycję. Do tej pory jeżeli ktoś pisał z kilku kont blokowalysmy możliwość pisania. Daj Nam czas na przemyślenie sprawy i czas na ewentualne działanieOczko
Odpowiedz
#3
OczywiścieUśmiech ale kurczę jakaś kara musi być za to że ktoś sobie z nas jaja robi, blokowanie kont jest ok, ale dziwne posty zostają, po co nowe osoby mają to czytać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#4
Dawno temu byłam moderatorką na pewnym forum i tam po wyłapaniu zdublowanych kont usuwaliśmy nie posty, tylko te konta właśnie, zostawiając jedno, to założone jako pierwsze. Przy czym tam silnik forum pozwalał na to, żeby usunąć konto, a zostawić posty, nie wiem, jak jest tutaj.
Domyślam się, że inspiracją dla tego pytania był ten biedak, co sobie zdiagnozował PP SM? Istotnie było to irytujące...
Odpowiedz
#5
Dokładnie onUśmiech szkoda żeby ludzie to czytali, zwłaszcza osoby świeżo po lub w trakcie diagnozy, takie posty mogą zdrowo namieszać w głowie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#6
(02-11-2018, 20:22)belanna napisał(a): Dawno temu byłam moderatorką na pewnym forum i tam po wyłapaniu zdublowanych kont usuwaliśmy nie posty, tylko te konta właśnie, zostawiając jedno, to założone jako pierwsze. Przy czym tam silnik forum pozwalał na to, żeby usunąć konto, a zostawić posty, nie wiem, jak jest tutaj.
Domyślam się, że inspiracją dla tego pytania był ten biedak, co sobie zdiagnozował PP SM? Istotnie było to irytujące...

Dzięki za sugestię. Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości