Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobryyy,witam witam!
#11
Odczuwacie jakieś "inne" bóle głowy? Mam często punktowe, przeszywajace bóle w prawej półkuli. Spodziewałem się złych wyników, myślałem że to na skutek demielinizacji, jednak to nie to. Macie coś podobnego?
Odpowiedz
#12
Witaj.
Fakt, że ilość o niczym nie świadczy. U mnie już też nie lic w zą ile jest zmian a choroba obchodzi się ze mną łagodnie.

U mnie w głowie to co najwyrzej od kilku lat coś piszczy ale nie wiem, czy ma to związek z SM.
Odpowiedz
#13
Mi czasem coś piszczy w uszach, nie zawracam sobie tym głowy, jestem po klipsowaniu tętniaka, z tej samej przyczyny jakby mnie głowa zaczęła bolec dziwnie z prawej strony to strach w oczach, chociaż neurochirurg powiedział że jak by się miało coś stać to w pierwszym miesiącu po operacji, potem to już tam siedziUśmiech oprócz takich przypadków nie miewam jakiś bóli których bym nie znałaOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#14
Hela tylko u mnie nie jest, że czasem ale cały czas. Sygnał ciągły przez noc i dzień przez kilka lat. Też się przyzwyczaiłam.
Odpowiedz
#15
Ja ma często kłucie w głowie jak by się tam żyła przytkałaUśmiech I jeszcze takie ciepło, włosy mi stają dęba jak pomyślę wtedy, że coś mi właśnie zjada mielinę...
Odpowiedz
#16
Nie zjada Oczko

w sensie - raczej nie wtedy.
Odpowiedz
#17
Oby.. Bo dokręcam sobie podobnie jak koleżanka wyżej  Oczko
Odpowiedz
#18
Haha, ja nie tylko to sobie dokręcamUśmiech Dziś np. faza że ręce są mniej sprawne, bo nogi już sprawdzone - 10 przysiadówUśmiech
Odpowiedz
#19
Jurgheen to jak ty to robisz ze przebywasz w PL a leczysz sie w DE ?
Blisko granicy gdzies? czy jeździsz po leki do DE
u mnie ze wzrokiem ok choc czasem w lewym oku minimalny ból gdy przewracam oczami na boki i czasami mgiełka w lewym oku na dosłownie kilka sekund...
Odpowiedz
#20
Z Ocrevusem jest na tyle wygodnie że Infuzja jest co pół roku.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości