Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszystkich
#11
(26-05-2016, 18:06)gdynianka napisał(a):
(26-05-2016, 13:22)jazzowa napisał(a): Współczuję Ci tej sytuacji. Tak jak pisała Monika - co z programem lekowym? Nikt Cię nie wpisał nawet na listę oczekujących?

Mówili ,że wpisali .CZekam cały czas.Pozdrawiam Uśmiech

A wiesz ile musisz czekać? Gdyby termin był długi - pamiętaj, że nie ma rejonizacji. Możesz poszukać szpitala (w dowolnym mieście w Polsce), w którym czas oczekiwania byłby krótszy i tam rozpocząć leczenie. A terminy naprawdę są różne - są placówki, gdzie miejsca dostępne są niemal od ręki, a w innych trzeba czekać nawet kilkanaście miesięcy.
Odpowiedz
#12
(26-05-2016, 23:07)Monika napisał(a):
(26-05-2016, 18:06)gdynianka napisał(a):
(26-05-2016, 13:22)jazzowa napisał(a): Współczuję Ci tej sytuacji. Tak jak pisała Monika - co z programem lekowym? Nikt Cię nie wpisał nawet na listę oczekujących?

Mówili ,że wpisali .CZekam cały czas.Pozdrawiam Uśmiech

A wiesz ile musisz czekać? Gdyby termin był długi - pamiętaj, że nie ma rejonizacji. Możesz poszukać szpitala (w dowolnym mieście w Polsce), w którym czas oczekiwania byłby krótszy i tam rozpocząć leczenie. A terminy naprawdę są różne - są placówki, gdzie miejsca dostępne są niemal od ręki, a w innych trzeba czekać nawet kilkanaście miesięcy.

Nie wiedziałam.Wolałam jak najbliżej.Dla mnie podróże to problem.Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#13
Niekoniecznie musi się to wiązać z podróżami. W Gdańsku jeszcze w trzech miejscach (szczególnie warto sprawdzić dwa pierwsze) prowadzony jest program lekowy SM: w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym, Szpitalu św. Wojciecha na Zaspie i Szpitalu Marynarki Wojennej na ul. Polanki. Może w którymś z tych miejsc czas oczekiwania byłby krótszy.
Odpowiedz
#14
Cześć gdynianka. Uśmiech
Odpowiedz
#15
(27-05-2016, 13:54)Q23 napisał(a): Cześć gdynianka. Uśmiech

Cześć Uśmiech

(27-05-2016, 12:00)Monika napisał(a): Niekoniecznie musi się to wiązać z podróżami. W Gdańsku jeszcze w trzech miejscach (szczególnie warto sprawdzić dwa pierwsze) prowadzony jest program lekowy SM: w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym, Szpitalu św. Wojciecha na Zaspie i Szpitalu Marynarki Wojennej na ul. Polanki. Może w którymś z tych miejsc czas oczekiwania byłby krótszy.

Dziękuję za podpowiedź. Dzwoniłam do Nfz bo do tych szpitali dodzwonić się nie da. Nikt nie odbiera. Podali mi przybliżone terminy w nfz to od lipca 2018 do pażdziernika 2019 jeśli chodzi o Gdańsk w zależności od szpitala.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości