Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czesc Wszystkim
#21
(17-11-2018, 22:55)zyga napisał(a): Jutro rano ostatnia dawka sterydu i do domu,
i biore L4 na tydzień bo pewnie będzie tak jak ostatnio po sterydach... pozamiata mnie nieźle :-)
Ale w trakcie podawania czuje się fajnie... najgorzej po odstawieniu...

ja po sterydach też fatalnie się czułam, dopiero po wyjściu ze szpitala mnie rozłożyło. Na żołądek brałam probiotyki żeby móc jakoś normalnie funkcjonować.
Odpowiedz
#22
Ja po sterydach dostaje strzał "chorej energii", w sensie - czuje się źle, ale mam energię, żeby robić miliard rzeczy na raz.

Strasznie, strasznie dziwne i nieprzyjemne uczucie.
Odpowiedz
#23
Jestem w domu nareszcie... w krzyżu i kręgosłupie mam jeszcze taki dyskomfort, tak jakby scisk ale moge normalnie sie poruszać, w lewej stopie wibracje :-) co to choróbsko robi z człowiekiem... jakieś anomalia dziwne... :-) masakra...
nic... zobaczymy w tygodniu, ważne że moge normalnie chodzic
Odpowiedz
#24
Super! Najważniejsze że już w domu, tak naprawdę w szpitalu można się wykończyć, a sił nabiera się w domku. Pozdrowienia
Odpowiedz
#25
Dokładnie. Dzięki :-)
Odpowiedz
#26
Zyga zdrówka i szybkiego dojścia do siebie
Odpowiedz
#27
Zdrówka Zyga
Odpowiedz
#28
Dzięki Wam... 
ale dziwnie się czuje kręgosłup i plecy mam tak scisniete od srodka, zdretwiałe po prostu ale poruszac sie moge normalnie...  Nie ide juz z takimi lekkimi rzutami do szpitala, dopiero jak będzie ciężko. Neuro mówił wczoraj żebym przyszedł pod koniec tygodnia jak będzie źle to zmieni lek, tez cos z tych interferonów ale nie pamiętam nazwy.
Ja czekam na działanie Betaferonu bo biore dopiero od 22 października.
Gorzej z samopoczuciem...
Odpowiedz
#29
Skończyłeś sterydy dwa dni temu. Spokojnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości