Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PRZECZULICA
#1
Czy mieliście coś takiego?Zauważyłam ostatnio że skóra w styczności z materiałem spodni zaczyna mnie strasznie piec.Jest jakiś sposób na to by się tego pozbyć?Jak długo może mnie tak boleć?W nocy też udręka przy styczności z kołdrą.
Odpowiedz
#2
(18-11-2018, 13:10)Amelika napisał(a): Czy mieliście coś takiego?Zauważyłam ostatnio że skóra w styczności z materiałem spodni zaczyna mnie strasznie piec.Jest jakiś sposób na to by się tego pozbyć?Jak długo może mnie tak boleć?W nocy też udręka przy styczności z kołdrą.

Miałam przeczulice ale na dotyk. 6 tyg to trwało. To był mój rzut po którym mnie zdiagnozowali. Bez sterydu. Samo przeszło.
Odpowiedz
#3
Ostatnio miałam taką przeczulicę w zeszłym roku na wakacjach, ciepła woda wydawała się zimna itp, nie wiem jak byłoby z noszeniem spodni bo było lato i krótkie spodenki nosiłam, przeszło po około tygodniu samo. Jak Cię to bardzo martwi skontaktuj się z neuro, moja lokalna neuro na takie dziwne historie przepisuje Neurovit, zwłaszcza kiedy w badaniu jest wszystko w porządku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#4
Ja tez bralam neurovit ale jak sie okazalo ze to rzut to moj neoro kazal mi odstawic lek. Mi nie pomogl. Zeby uscislic - z przeczulica poszlam do mojego neuro u ktorego juz sie leczylam . Przepisal neurovit i kazal zrobic mri na odcinek poersiowy. Podejrzewal ze to moj kregoslup. Wyszlo ze mam zmiany. Kazal isc do szpitala do niego. Zrobil dodatkowe badania i postawil diagnoze. Powiedzial ze neurovit moge odstawic i mam czekac az minie. Nie zlecil sterydu w szpitalu
Odpowiedz
#5
Moje pierwsze objawy to też była przeczulica lewej strony ciała, nie mogłam się dotknąć, prysznic sprawiał ból. Neurolog skierował na rezonans głowy i odc piersiowego, wtedy nic nie przepisał i samo przeszło po ok kilku tygodniach (nie miałam wtedy diagnozy a w otoczeniu szalał półpasiec, więc myślałam że to będzie to)
Odpowiedz
#6
Mi na takie przeczulice pomaga complex wit B
Odpowiedz
#7
Neurolog przepisał mi na bóle Pregabaline.Macie może doświadczenie z tym lekiem?
Odpowiedz
#8
Moja mama zażywa ale efektów brak
Odpowiedz
#9
Na mnie to nic przeciwbólowego nie działa. Nawet coś mi kiedyś lekarz przepisał, niby bardzo mocne miało być i nic.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości