Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
witam
#1
Smutek 
Witam wszystkich, Mam na imię Justyna mam 30 lat.
Wczoraj odebrałam wyniki mojego Partnera, liczne zmiany demielinizacyjne. Chodzimy do neurologa bo od 3 lat Marcin zmaga się z "Padaczką?" ma ataki ze wstrząsami oraz wyłączenia, średnio co 2 miesiące. pierwszy raz miał robiony rezonans...
Nie ma żadnych "objawów" które mogły by świadczyć o SM. Ale to są moje obserwacje, oraz to co wyczytałam w internecie Płacz 
za 3 tyg mamy wstawić się do szpitala na oddział.
Bardzo się boje Niezdecydowany   Smutny 
pozdrawiam wszystkich grupowiczów.
Odpowiedz
#2
padaczka moze dawac zmiany, ktore na rezonansie wygladaja na demielinizacyjne.
Odpowiedz
#3
Gdyby to była prawda, było by to chyba lepsza informacja.
:* dziekuje za odp.
Odpowiedz
#4
cześć, dobrze że Twój Partner jest pod opieką neuro, w szpitalu zrobią wszystkie badania i będziecie wiedzieć na czym stoicie, nie czytaj starych artykułów w internecie, nie ma się co niepotrzebnie stresować. PowodzeniaUśmiech
Odpowiedz
#5
(29-11-2018, 14:14)hela napisał(a): cześć, dobrze że Twój Partner jest pod opieką neuro, w szpitalu zrobią wszystkie badania i będziecie wiedzieć na czym stoicie, nie czytaj starych artykułów w internecie, nie ma się co niepotrzebnie stresować. PowodzeniaUśmiech

Hej, bardzo dziękuje Ci za dobre słowo...
Serce
Odpowiedz
#6
(29-11-2018, 15:28)justyna88 napisał(a):
(29-11-2018, 14:14)hela napisał(a): cześć, dobrze że Twój Partner jest pod opieką neuro, w szpitalu zrobią wszystkie badania i będziecie wiedzieć na czym stoicie, nie czytaj starych artykułów w internecie, nie ma się co niepotrzebnie stresować. PowodzeniaUśmiech

Hej, bardzo dziękuje Ci za dobre słowo...
Serce

ProszęUśmiech
Odpowiedz
#7
Cześć Justyna88 Uśmiech Na przód nie ma co się stresować. Poczekajcie na wyniki badań a jeżeli to SM, to też tragedii nie będzie. Teraz są leki, które mają coraz większą skuteczność i naprawdę da się z SM normalnie żyć i funkcjonować. Trzymam kciuki i dajcie koniecznie znać co wyszło.
Odpowiedz
#8
Wiem, ja to wszystko wiem, i dziekuje wszystkim za dobre słowo. To dopiero drugi dzien kiedy uslyszeliśmy od Pani Neurolog " Pan ma SM!" Pani dr. Byla w lekkim szoku. Dała leki na padaczke. Nie wrociła do tematu SM!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości