Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żywienie w SM
#11
zrobione Uśmiech

jeśli chodzi o używanie tłuszczu do smażenia (zaznaczyłam olej- ale to zależy od tego co przyrządzamy- ogólnie używam oleju, masła i smalcu).
Odpowiedz
#12
Nie do końca rozumiem cel tej ankiety. Ma ona sprawdzić jak żywią się chorzy z SM czy jak powinni się żywić? Jeżeli to drugie, według jakich paradygmatów?
Odpowiedz
#13
Ja mam wrazenie ze ocenia ankieta to jakie my izyskalismy informacje jakie produkty sa zdrowe a jakie nie. Dla mnie polowa ankiety byla testem wiedzy
Odpowiedz
#14
Lubię quizy!
Odpowiedz
#15
Dla technologa żywności to prawie jak egzamin Duży uśmiech
Odpowiedz
#16
(11-12-2018, 23:40)WorkBorg napisał(a): Nie do końca rozumiem cel tej ankiety. Ma ona sprawdzić jak żywią się chorzy z SM czy jak powinni się żywić? Jeżeli to drugie, według jakich paradygmatów?

Spróbuję wytłumaczyć. Pytania od 19 do 60 są pytaniami standaryzowanego kwestionariusza badającego zwyczaje żywieniowe. Kwestionariusz ten na podstawie analizy statystycznej określa indeks jakości diety. Celem jest wyodrębnienie bądź też nie zależność pomiędzy powyższymi zwyczajami a jakością życia. Testem wiedzy są natomiast pytania od 12 do 18, które powstały na podstawie wniosków wysuwanych między innymi w badaniach naukowych
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości