Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alkohol, SM i leki
#71
Ja biorę Aubagio od pół roku i przez ten czas wiele razy zdarzało mi się pić alkohol (głównie wino, mocniejszych alkoholi chyba nie). Nic się nie działo. Alkohol wolno pić, tylko może nie tuż przed ani po wzięciu tabletki. Jeśli czeka mnie wieczorem jakaś większa impreza, to tabletkę biorę wcześniej, ok. godziny 12-13 (a zwykle biorę tabletkę później, po obiedzie). Od razu też odpowiem, że jem wszystko normalnie, tak jak wcześniej. Chętnie odpowiem na więcej pytań o Aubagio, tylko może w odpowiednim wątku.
Odpowiedz
#72
Ja odkąd miałem pierwszy udokumentowany rzut i dowiedziałem się co może mi dolegać to zrobiłem sobie przerwę paru miesięczna od alko, ale stwierdziłem, ze nie tedy droga żeby rezygnować z wszystkiego co lubimy. Ja osobiście lubię wypic piwko w gronie znajomych. Dlatego teraz pije sobie od czasu do czasu. Jednak u siebie widze objawy mrowienia lewej stopy po 1-2 piwkach. Nie wiem co to może oznaczać, ale po 5 już nie czuje (zdarza się rzadko) Szczęśliwy Nie przyjmuje żadnych leków na chwile obecna.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości