Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#11
Zdecydowanie - jeżeli jesteś w stanie ogarnąć/dojechać na leczenie w innym ośrodku - poszukaj, szkoda czasu i zdrowia.
Odpowiedz
#12
Hela, cały czas prowadziłem rozmowy z lekarzem z programu. On sam mi zaproponował, ze sprobuje mi go ogarnąć jakoś, ale jak dotąd cisza i zero konkretów z jego strony. Tez mi wspominał, ze maja problemy kadrowe i ciężko z tym wszystkim, ale jakby to był taki wielki problem to mógłby od razu powiedzieć, ze powinienem prywatnie zrobić. Workborg, naturalnie, ze jestem w stanie. Praktycznie funkcjonuje normalnie jak dotychczas.
Odpowiedz
#13
Witaj Uśmiech
Odpowiedz
#14
(23-12-2018, 18:11)Moris napisał(a): Hela, cały czas prowadziłem rozmowy z lekarzem z programu. On sam mi zaproponował, ze sprobuje mi go ogarnąć jakoś, ale jak dotąd cisza i zero konkretów z jego strony. Tez mi wspominał, ze maja problemy kadrowe i ciężko z tym wszystkim, ale jakby to był taki wielki problem to mógłby od razu powiedzieć, ze powinienem prywatnie zrobić. Workborg, naturalnie, ze jestem w stanie. Praktycznie funkcjonuje normalnie jak dotychczas.


Ale może w innym miejscu spróbuj, zobaczysz, może będzie szybciej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#15
Po Nowym Roku zorientuję się jak to wygląda w innych miejscach. A czy ktoś się orientuje czy rezonans w razie czego może być zrobiony prywatnie?
Odpowiedz
#16
Do kwalifikacji raczej tak, najlepiej mieć skierowanie od neuro który napisze jak ma wyglądać badanie, i z kontrastem dla pewności czy nie ma aktywnych zmian. Ja przy diagnozie miałam jeden rezonans wcześniej zrobiony prywatnie, rdzenia, z innego powodu, i lekarze na oddziale korzystali z niego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#17

Dzięki za info. Pewnie tak też będę musiał zrobić Uśmiech
Odpowiedz
#18
Tyle że napisałeś że masz zmiany w rdzeniu i mózgu, dobrze byłoby mieć MRI obydwu, i żeby radiolog porównał czy coś się nie zmieniło.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#19
Moris mi na szwajcarskiej zrobili rezonans przed włączeniem do programu tylko powiedzieli ze muszę być na oddział przyjęta bo nie mogą zrobić go tak po prostu. Byłam u nich w kwietniu (2017) że wszystkimi wynikami a w maju już mnie przyjęli na oddział. Zrobili rezonans, pełno badań z krwi, ekg i jeszcze mi borelioze powtarzali bo jeden wynik miałam lekko podwyższony w badaniach które były robione przy diagnozie (2014). Od razu miałam komisje do programu i do domu wróciłam już z lekami.
Odpowiedz
#20
No tak jedna zmiana w rdzeniu, aczkolwiek z tego co gadałem z neuro to on chciał mi zrobić tylko ponownie rezonans mózgu i to wszystko.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości