Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#21
W programach robią mózgu, prywatnie możesz sobie robic co dusza zapragnieOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#22
Mi znów w programie zanim włączyli mnie do niego zrobili mózg, szyje i piersiowy. Ale kontrolny tylko mózg. Ciekawa jestem czy teraz jakbym sama zrobiła no mri szyji prywatnie to mój neuro wziąłby sobie opis do mojej „ teczki” czy by stwierdził, że mam sobie zostawion nie zlecał badani
Odpowiedz
#23
Mi szyjny, i mózg robili w szpitalu, piersiowy robiłam prywatnie wcześniej, z programu powtórzyli tylko mózg, do programu wzieli do teczki wszystkie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#24
(24-12-2018, 10:19)Anka napisał(a): Mi znów w programie zanim włączyli mnie do niego zrobili mózg, szyje i piersiowy. Ale kontrolny tylko mózg. Ciekawa jestem czy teraz jakbym sama zrobiła no mri szyji prywatnie to mój neuro wziąłby sobie opis do mojej „ teczki” czy by stwierdził, że mam sobie zostawion nie zlecał badani

zależy. jeżeli rezonans spełniałby warunki (odpowiednia moc), to podejrzewam że byłby zaakceptowany.
Odpowiedz
#25
Ja robiłam prywatnie do programu, bo na darmowym spanikowałam i nie wjechałam do środka. Robiłam prywatnie w sedacji, było wesołoUśmiech
Odpowiedz
#26
(26-12-2018, 12:26)Anna Zet napisał(a): Ja robiłam prywatnie do programu, bo na darmowym spanikowałam i nie wjechałam do środka. Robiłam prywatnie w sedacji, było wesołoUśmiech

Robiłaś tylko mózgu? Z kontrastem czy bez?
Odpowiedz
#27
(26-12-2018, 17:49)Moris napisał(a):
(26-12-2018, 12:26)Anna Zet napisał(a): Ja robiłam prywatnie do programu, bo na darmowym spanikowałam i nie wjechałam do środka. Robiłam prywatnie w sedacji, było wesołoUśmiech

Robiłaś tylko mózgu? Z kontrastem czy bez?

Lepiej zrobic z kontrastem. Mi prywatnie jak poszlam z mri bez kontrastu powiedzial neuro ze zaprasza do szpitala na dalsze badania i z kontrastem powinnam zrobic mri.
Odpowiedz
#28
Czyli wychodzi na to, że pewnie będę musiał ogarnąć prywatnie z kontrastem i dopiero się wbije na kwalifikacje  Duży uśmiech
Odpowiedz
#29
Do kwalifikacji koniecznie z kontrastem, żeby było widać czy nie masz aktywnych zmian.
Odpowiedz
#30
Z kontrastem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości