Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co dalej?
#1
Czy ktoś ma doświadczenie w leczeniu w Plewiskach? Jestem po diagnozie. Wiem że nie wszyscy leczą się farmakologiczne. Chciałabym porozmawiać z neurologiem który specjalizuje się w sm co robić dalej.
Odpowiedz
#2
Leczenie nie-farmakologiczne to bujda. W sensie - fajnie wspomaga terapie SMowe, ale w żadnym wypadku nie może być ''bazą", co potwierdza wiele badań.

O Plewiskach słyszałem raczej dobre rzeczy.
Odpowiedz
#3
Mnie jedna osoba po diagnozie bombardowała takimi teoriami o leczeniu sm bez prawdziwych leków, przerażało mnie to. Jestem z tych co wierzą w naukę i dowody. Jestem drugi rok na tecfiderze i bardzo sobie chwalę. Lekarze też są zadowoleni z efektów leczeniaUśmiech żadnych rzutów, żadnych nowych zmian po roku. Czasem jakieś chwilowe pogorszenia, ale witamina b i piwo dają sobie z tym radęUśmiech Znajdź dobrego neuro z programu i zacznij się leczyć, nie ma na co czekać. Jestem z drugiego końca Polski, także w sprawie ośrodka nie pomogę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#4
(30-12-2018, 21:46)hela napisał(a): Mnie jedna osoba po diagnozie bombardowała takimi teoriami o leczeniu sm bez prawdziwych leków, przerażało mnie to. Jestem z tych co wierzą w naukę i dowody. Jestem drugi rok na tecfiderze i bardzo sobie chwalę. Lekarze też są zadowoleni z efektów leczeniaUśmiech żadnych rzutów, żadnych nowych zmian po roku. Czasem jakieś chwilowe pogorszenia, ale witamina b i piwo dają sobie z tym radęUśmiech Znajdź dobrego neuro z programu i zacznij się leczyć, nie ma na co czekać. Jestem z drugiego końca Polski, także w sprawie ośrodka nie pomogę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Szpital im.Strusia, ul.szwajcarska w Poznaniu, jeśli masz postać rzutową to tam mają program. Ja się nie załapałam bo mam pierwotnie postępującą.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości