Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o wypełnienie ankiety (do osób korzystających z fizjoterapii)
#1
Dzień dobry,

   Mam na imię Magda i jestem studentką ostatniego roku fizjoterapii. Obecnie piszę pracę magisterską poruszającą temat SM ("Wpływ usprawniania funkcjonalnego i fizjoterapii na jakość życia pacjentów ze Stwardnieniem Rozsianym"). Zwracam się z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety która posłuży mi do badań. Ankieta jest anonimowa i służy jedynie celom naukowym.
Dziękuję serdecznie za pomoc! Uśmiech 

Link do ankiety:

https://www.survio.com/survey/d/G6K9X4X9G1M6A7V7E
Odpowiedz
#2
Czesc Magda.
Mnostwo osob prosi o wypelnienie ankiet a rzadko w ktorej jest opcja „ nie dotyczy”
Chetnie bym pomogla z ankieta ale nie ma w pytanich opcji „ nie dotyczy” wiec nie wypelnie ankiety.
Nie korzystam z fizjoterapii wiec nie pomoge
Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Faktycznie, ankieta dla kogoś kto akurat jest w trakcie fizjoterapii, i to z fizjoterapeutą tylko dla siebie, zaczęłam wypełniać i nie skończyłam, bardzo często nie ma pasującej odpowiedzi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#4
Bo bierze sie pod uwage ze kazdy z sm korzysta z fizjoterapii
A to be sensu.
Jest mnostwo osob ktore nie korzystaja i drugie tyle ktore jej bardzo potrzebuja.
Wypadaloby zaznaczyc ze to ankieta tylko dla osob ktore korzystaja z fizjoterapii
Odpowiedz
#5
Ja zrobilam
Odpowiedz
#6
Ja też raczej nie korzystam z braku czasu ;( nie żebym nie potrzebowała. Chociaż zapisałam się ale marnie to widzę żebym mogła w spokoju z niej skorzystać. Obawiam się, że mi bokiem wyjdzie ;(
Odpowiedz
#7
Dziękuję serdecznie za sugestie dotyczące ankiety Uśmiech Już zmieniłam w temacie że chodzi mi o osoby które korzystały lub korzystają z pomocy fizjoterapeuty. Dziękuję także osobom które wypełniły ankietę Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości