Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagłe oslabienie nogi
#11
To chyba ta pogoda... :\. Prawa noga i ręka jakby słabsze do tego uczucie zatkanego ucha.
Odpowiedz
#12
(01-03-2019, 14:52)MadMax napisał(a): To chyba ta pogoda... :\. Prawa noga i ręka jakby słabsze do tego uczucie zatkanego ucha.

Ja ostatnio też miałam zjazd, mam nadzieję że to było tylko przesilenie wiosenne. Wytrwałości  Uśmiech
Odpowiedz
#13
Agica też mam wrażenie że się przesilenie zaczyna, w nocy zaczęłam czuć obie nogi a w pracy myślałam że usnę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#14
No i jednak to był rzut. Poleżałam 5 dni w szpitalu , dostałam Solu Medrol . Po szpitalu przyznam że czułam sie gorzej niż przed, ale z dnia na dzień jest lepiej. Teraz czekam aż  noga dojdzie do siebie  Uśmiech
Odpowiedz
#15
Oby jak najszybciej, ja miałam solu tylko raz, ale paskudnie się czułam przez jakiś czas.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#16
Łucja życzę szybkiego powrotu do formy. Wspominałem dziś na wizycie o swoim osłabieniu neurolog sprawdził odruchy i tyle .....a już byłem psychicznie nastawiony na jakiś steryd.
Odpowiedz
#17
(04-03-2019, 21:38)MadMax napisał(a): Łucja  życzę szybkiego powrotu do formy. Wspominałem dziś na wizycie o swoim osłabieniu  neurolog sprawdził odruchy i tyle .....a już byłem psychicznie nastawiony na jakiś steryd.

Dzięki  Uśmiech
  
Ja chodziłam 2 tygodnie z osłabioną nogą, więc mój doktor stwierdził że to rzut i nie ma na co czekać i wystawił skierowanie do szpitala. 


 MadMax
 " Wspominałem dziś na wizycie o swoim osłabieniu  neurolog sprawdził odruchy i tyle .....a już byłem psychicznie nastawiony na jakiś steryd " 

To jak to , nic Cie nie dał ?
Odpowiedz
#18
odruchy były w porządku, czucie też a że miesiąc temu byłem na solu to nie widział takiej potrzeby.
Odpowiedz
#19
Łucja życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Też we wrześniu ledwo chodziłam to lekarz mnie ochrzanił, że za długo czekałam.

MadMax solu to nie witaminki. Skoro lekarz tak zdecydował to widocznie miał do tego powody. Rzut po solu może się cofać nawet parę miesięcy.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#20
Łucja zdrówka życzę ☺
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości