Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagłe oslabienie nogi
#1
Witam. No to przejdę do rzeczy Duży uśmiech. Zaczęło się kilka dni temu, wieczorem nagle osłabło mi kolano w lewej nodze a tym samym i lekko noga. Po chwili odpoczynku się poprawiło. Teraz od kilku dni mam tak że , raz jest ok a za chwilę znowu czuję że noga jest słabsza. Najbardziej czuje to podczas chodzenia ale jak odpocznę to jest lepiej. Dodam jeszcze że miałam kilka dość nerwowych dni. Czy to może być rzut ? bo nie wiem czy siać panikę Zdezorientowany i dzwonić do doktora ?
Odpowiedz
#2
Jak możesz chodzić i funkcjonujesz normalnie to poczekaj. Daj spobie luzu jak mozesz ze stresem. Tak wiem ze jak objaw trwa powyzej 48 h to najlepiej spotkac sie z lekarzem ale moze u ciebie to wynik stresu. Ja jak malo spie i mam stresa to mi znow z oczami sie pogarsza i nogi bola
Odpowiedz
#3
"siać panikę"? Masz telefon do lekarza właśnie w takich sprawach.
Odpowiedz
#4
Może to tylko chwilowe pogorszenie, skontaktuj się z lekarzem po prostu, najlepiej jakby Cię zbadał. Odpocznij i jak Anka pisze wrzuć na luz. Będzie dobrzeUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#5
(27-01-2019, 19:51)Anka napisał(a): Jak możesz chodzić i funkcjonujesz normalnie to poczekaj. Daj spobie luzu jak mozesz ze stresem. Tak wiem ze jak objaw trwa powyzej 48 h to najlepiej spotkac sie z lekarzem ale moze u ciebie to wynik stresu. Ja jak malo spie i mam stresa to mi znow z oczami sie pogarsza i nogi bola

Mogę normalnie chodzić, tylko jest to uczucie słabszej nogi. Zadzwonię we wtorek do doktora bo mam numer do poradni SM, i chyba faktycznie musze opanować stres .
Odpowiedz
#6
Pamietaj o jednym. Jak cos cie niepokoi to zawsze warto skonsultowac to z lekarzem.
Ja na poczatku dzwonilam czesto albo chodzilam do niego na wizyte.
Teraz juz wiem ze pewne objawy wynikaja np ze stresu czy kiepskich nocy.
Higiena snu i zycia jest istotna przy sm.
Wiem ze ze stresem bywa tak ze ciezko sie opanowac.
No ale trzeba dbac o siebie. Odpicznij sobie troche i zobacz czy ci sie poprawia czy nie.
Zawsze mozesz zadzwonic do neurologa. Po to jest zeby ocenic czy cos sie dzieje czy po prostu baterie trzeba naladowac i odpoczac i zwolnic troszke.
Odpowiedz
#7
(27-01-2019, 20:28)Łucja napisał(a):
(27-01-2019, 19:51)Anka napisał(a): Jak możesz chodzić i funkcjonujesz normalnie to poczekaj. Daj spobie luzu jak mozesz ze stresem. Tak wiem ze jak objaw trwa powyzej 48 h to najlepiej spotkac sie z lekarzem ale moze u ciebie to wynik stresu. Ja jak malo spie i mam stresa to mi znow z oczami sie pogarsza i nogi bola

Mogę normalnie chodzić, tylko jest to uczucie słabszej nogi. Zadzwonię we wtorek do doktora bo mam numer do poradni SM, i chyba faktycznie musze opanować stres .

(27-01-2019, 21:06)Anka napisał(a): Pamietaj o jednym. Jak cos cie niepokoi to zawsze warto skonsultowac to z lekarzem.
Ja na poczatku dzwonilam czesto albo chodzilam do niego na wizyte.
Teraz juz wiem ze pewne objawy wynikaja np ze stresu czy kiepskich nocy.
Higiena snu i zycia jest istotna przy sm.
Wiem ze ze stresem bywa tak ze ciezko sie opanowac.
No ale trzeba dbac o siebie. Odpicznij sobie troche i zobacz czy ci sie poprawia czy nie.
Zawsze mozesz zadzwonic do neurologa. Po to jest zeby ocenic czy cos sie dzieje czy po prostu baterie trzeba naladowac i odpoczac i zwolnic troszke.
Oj stresu to ja miałam przez ostatni miesiąc aż nadto, ze snem też nie najlepiej. Wszystko możliwe że to wina stresu ale dla pewności zadzwonię do lekarza Uśmiech
Odpowiedz
#8
Też tak kiedyś miałam. U mnie przeszło po odpoczynku. Trochę się przemęczyłam i nogi szwankowały.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#9
(27-01-2019, 18:00)Łucja napisał(a): Witam. No to przejdę do rzeczy Duży uśmiech. Zaczęło się kilka dni temu, wieczorem nagle osłabło mi kolano w lewej nodze a tym samym i lekko noga. Po chwili odpoczynku się poprawiło. Teraz od kilku dni mam tak że , raz jest ok a za chwilę znowu czuję że noga jest słabsza. Najbardziej czuje to podczas chodzenia ale jak odpocznę to jest lepiej. Dodam jeszcze że miałam kilka dość nerwowych dni. Czy to może być rzut ? bo nie wiem czy siać panikę Zdezorientowany i dzwonić do doktora ?

ja po tym okresie świąteczno-urodzinowo-sylewstrowym też byłam bardzo zestresowana.
 kiedy emocje opadły po nowym roku, dopiero dopadło mnie osłabienie, takie że myślałam że to rzut. zmęczenie, mega ciężkie nogi, ale lżejsze objawy niż przy rzucie, więc nie byłam u lekarza, tylko spokojnie czekałam.
 dużo odpoczynku i po ponad tygodniu wszystko wróciło do normy
Odpowiedz
#10
(27-01-2019, 18:00)Łucja napisał(a): Witam. No to przejdę do rzeczy Duży uśmiech. Zaczęło się kilka dni temu, wieczorem nagle osłabło mi kolano w lewej nodze a tym samym i lekko noga. Po chwili odpoczynku się poprawiło. Teraz od kilku dni mam tak że , raz jest ok a za chwilę znowu czuję że noga jest słabsza. Najbardziej czuje to podczas chodzenia ale jak odpocznę to jest lepiej. Dodam jeszcze że miałam kilka dość nerwowych dni. Czy to może być rzut ? bo nie wiem czy siać panikę Zdezorientowany i dzwonić do doktora ?

też tak czasami mam i po max 2 przechodziło :Uśmiech Unikam wtedy aktywności choć zastanawiam się własnie, czy nie lepiej to "rozchadzać"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości