Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MRI kontrolne
#1
Co raz to ktoś pisze że stare zmiany się zmniejszyły, i superUśmiech a mi neuro powiedziała po kontrolnym MRI że te zmiany co są to już będą. I w sumie to nie wiem czy jest opcja że zmiany się regenerują czy nie ma?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#2
Tez mnie to zastanowilo. Bo zylam w przekonaniu ze jak zmainy sa to beda nie zmniejsza sie i nie znikna.
Odpowiedz
#3
I ja tak myślałam aż do dzisiaj. Moje się zmniejszyły. Może te "stare" zmiany zostają bez zmian. Nie mam pojęcia.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#4
No właśnie natchnęłaś mnie do zgłębienia tematuUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#5
Hela zgłębiaj temat i daj znać co się dowiedzialas. Bo szczerze to też o tym ostatnio myślałam bo moje jak były tak są, jedynie nowe nie dochodzą
Odpowiedz
#6
U mnie po roku z Tecfiderą było "Część ognisk widocznych w badaniu poprzednim uległa zmniejszeniu.", ale też "Pojawiło się nowe ognisko [...] ulegające wzmocnieniu kontrastowemu – cechy aktywnego rzutu.".
Odpowiedz
#7
U mnie też informacja o zmniejszeniu wielkości zmian w rezonansie. Może ma to coś wspólnego ze zdolnością mózgu do neuroregeneracji i remielinizacji?
Odpowiedz
#8
Jak nie zapomnę zapytam w marcu neuro, chyba że znajdę czas i coś poczytam o tym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#9
Wczoraj zaczęłam szukać jakiś info, znalazłam tylko tyle, że stwardnienia nie znikają. Później talefon upadł mi na twarz i poszłam spać. Tyle było mojego szukania.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#10
Ja w podstawowce chcialam isc na neurologie. Szkoda ze mi ta chec minela. Teraz latwiej byloby mi zrozumiec chociazby opis moich mri.
A tak to musi mi wystarczyc „ bez zmian” z ust mojego neurologa po kontrolnym mri
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości