Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam bratniej duszy
#11
Witaj Uśmiech ja również nie jestem z Sosnowca ale przyłączam się do słów dziewczyn. Tu na forum zawsze znajdziesz wsparcie Uśmiech
Odpowiedz
#12
(31-01-2019, 17:56)klaudia26 napisał(a): Witaj Uśmiech ja również nie jestem z Sosnowca ale przyłączam się do słów dziewczyn. Tu na forum zawsze znajdziesz wsparcie Uśmiech

Uśmiech
Odpowiedz
#13
Potwierdzam, źle Ci tu nie będzie Uśmiech
Odpowiedz
#14
Witaj na forumUśmiech Tak jak dziewczyny pisały, znajdziesz tu wsparcie. Pytaj ile chcesz, dział skarg i zażaleń też tu jest : Uśmiech 
  http://www.stwardnienierozsiane.info/for...hp?tid=787

Przykro, że żona nie zrozumiała istoty choroby i tak postapila ale może znajdziesz inna, bratnia duszę i tego Ci życzę Oczko
Odpowiedz
#15
(31-01-2019, 16:56)askevold napisał(a): Witam,
mam na imię Tomek i mam 42 lata, w grudniu 2017 roku zdiagnozowano u mnie SM, leczę się w centrum terapii SM w Katowicach, jestem w programie i przyjmuje Tecfiderę. Po diagnozie rodzina moja się rozpadła. Mieszkam w miejscowości Sosnowiec. Szukam bratniej duszy z Sosnowca lub okolic, także zmagającą się z SM.

Pozdrawiam Serdecznie
T.

Hej Uśmiech strasznie nie lubię sytuacji, kiedy osoby nam bliskie uciekaja, albo nie chca zrozumieć naszych problemów  Zły tylko ze życie jest nieprzewidywalne i sytuacja może się kiedyś odwrócić. 
W każdym razie przykro mi bardzo, ale trzymaj się. Ja też mam orzeczenie umiarkowane, ale to tylko papier. Wszystko zaczyna się w naszej głowie, może i dziurawa, ale nigdy się nie poddaje  Anioł
Odpowiedz
#16
Witaj wśród nas
Odpowiedz
#17
Witaj !!! ??
Odpowiedz
#18
(01-02-2019, 18:42)Kaned napisał(a): Witaj !!! ??

Witam!
Odpowiedz
#19
Witaj na forum.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#20
(31-01-2019, 16:56)askevold napisał(a): Witam,
mam na imię Tomek i mam 42 lata, w grudniu 2017 roku zdiagnozowano u mnie SM, leczę się w centrum terapii SM w Katowicach, jestem w programie i przyjmuje Tecfiderę. Po diagnozie rodzina moja się rozpadła. Mieszkam w miejscowości Sosnowiec. Szukam bratniej duszy z Sosnowca lub okolic, także zmagającą się z SM.

Pozdrawiam Serdecznie
T. 
Hejka mam naimie Sylwia też jestem z Sosnowca i też lecze się tecfidera i też jestem w programie lekowym w katowicach Duży uśmiech przykro mi że twoja rodzina się rozpadła z powodu diagnozy. Ale nie poddawaj się bo my z SM nie możemy się poddawać głową do góry i do przodu. Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości