Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tecfidera i rzut
#1
Cześć .Mam pytanie.Jak jesteście na tecfiderze i macie rzut to idziecie na solumedrol czy nie?A jak idziecie na solumedrol to bierzecie dalej przy solumedrolu tecfiderę czy na ten czas jest odstawiana ?
Odpowiedz
#2
Ja nie miałam rzutu jako takiego, tylko lekkie pozagałkowe zapalenie nerwu wzrokowego. Brałam sterydy doustnie i nie przerywałam Tecfidery. Gdybym miała rzut z którym "da się żyć" to bym nie szła na kroplówkę do szpitala, bo szkoda zdrowia. A co do Tecfidery w trakcie, no to już chyba lekarz decyduje.
Odpowiedz
#3
(08-02-2019, 21:01)basiapolk@wp.pl napisał(a): Cześć .Mam pytanie.Jak jesteście na tecfiderze i macie rzut to idziecie na solumedrol czy nie?A jak idziecie na solumedrol to bierzecie dalej przy solumedrolu tecfiderę czy na ten czas jest odstawiana ?
zależy jaki mocny rzut, lekarka mówiła że gdyby co to przyjeżdżać. Tak podobno bierze się tec przy rzucie
Odpowiedz
#4
Ja odkąd biorę tecfidere 2,5 roku to nie miałam rzutu, wiec nie pomogę
Odpowiedz
#5
Ja miałem rzut, leżałem w szpitalu na Solu-Medrolu. Cały czas brałem tecfiderę. Na początku dałem pielęgniarce całe opakowanie żeby mi przynosiły po jednej tabletce razem z innymi lekami ale potem zapominały i musiałem im przypominać więc mi oddały i brałem "we własnym zakresie".
Odpowiedz
#6
Ja biorę ponad 2 lata Tec ale rzutu nie miałam. Brałam sterydy w tabletkach ale raczej przez moje oskrzela.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości