Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
korzeń hortensji
#1
Hej, Kochani Uśmiech  słyszeliście o właściwościach zdrowotnych korzenia hortensji? Stosował ktoś napary z niego? Przesyłam link https://www.facebook.com/209675429539482...196075044/
Odpowiedz
#2
"Jak zatrzymać chorobę autoimmunologiczną w 2 dni"
Buahahahahaha taaaaaa Oczko
Odpowiedz
#3
(10-02-2019, 14:14)speculum napisał(a): "Jak zatrzymać chorobę autoimmunologiczną w 2 dni"
Buahahahahaha taaaaaa Oczko

Są tacy co wierzą w takie rzeczy ?
Odpowiedz
#4
Tak, tylko trzeba pić o północyUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#5
"Tonący brzytwy się chwyta" zapytałam tylko z ciekawości., czy ktoś słyszał o stosowaniu tego korzenia. W necie pisze ze łagodzi stany zapalne. Link podesłałam tylko dla zapoznania się z tym. To chyba logiczne ze nasza choroba jest nieuleczalna Smutny
Odpowiedz
#6
(10-02-2019, 15:02)renia30 napisał(a): "Tonący brzytwy się chwyta" zapytałam tylko z ciekawości., czy ktoś słyszał o stosowaniu tego korzenia. W necie pisze ze łagodzi stany zapalne. Link podesłałam tylko dla zapoznania się z tym. To chyba logiczne ze nasza choroba jest nieuleczalna Smutny


No jasne. To nie sa pretensje do Ciebie Uśmiech
Wkurzaja mnie tylko tacy ziomale pokroju Zieby, ktorzy pieprza trzy po trzy i jeszcze probuja zarobic na naiwnosci chorych. Oczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#7
Pewnie stosowany jako zioło, np w herbatkach będzie Ok jako wspomagacz terapii, ale nie ma się co czarować, w dwa dni nikt nas nie wyleczy, sm nie przeziębienie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#8
Jakkolwiek ja zawsze jestem sceptyczna wobec takich pomysłów, a zwłaszcza clickbaitowych haseł „zatrzymaj chorobę autoimmunologiczną w dwa dni”, to obejrzałam ten film uważnie. W filmie ten koleś (lekarz stomatolog swoją drogą) twierdzi że taki napar może złagodzić rzut zamiast sterydów, ale też nie kwestionuje leczenia farmakologicznego SM - wskazuje na kiepskie strony systemu finansowania leczenia i ma racje, chociaż nie ma racji w tym, że leczenie jest finansowane tylko przez 5 lat.
Generalnie nabieram zdroworozsądkowego szacunku do ziół, bo mam wrażenie, że są bardzo niedoceniane, a przecież farmakognozja to zupełnie legitna dziedzina nauki. Trzeba by się bliżej przyjrzeć i poszperać w literaturze co z tą hortensją - jak się ogarnę z aktualnej masakry to zrobię to choćby po to żeby zaspokoić własną ciekawość.
Odpowiedz
#9
Zioła są nie doceniane to prawda, ale sprzedawanie tematu chwytliwymi hasłami jest raczej głupieUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#10
W Świebodzicach gostek oficjalnie leczy SM. W sumie nawet niedrogo. Podobno 12000 i po sprawie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości