Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drgająca dolna powieka
Smutek 
Hej mam pytanie!
Od ponad dwóch tygodni drga mi dolna powieka, biorę magnez ale drganie nieustępuje. Nie chce wpadać w panikę czy coś ale niektóre źródła internetowe podają ze może być to związane z SM( jako rzut?) Wiem że nie ma co ufać internetom :Uśmiechdlatego dla swojego spokoju ducha wole zapytać tutaj.  
Czy któreś z Was miało podobny objaw? 
A w razie czego mam stwierdzone sm od czerwca.
Dzięki z góry za każdą odpowiedz!
Odpowiedz
Znajomej nie z sm, też tak drgała, magnez nie pomógł, w końcu neuro dała jej coś uspokajającego typu clonazepam i przeszło. Mi tak drgała powieka po rzucie uśpili mnie do operacji i przeszłoUśmiech

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Hej ja słyszałam o suplementacji wapnia w takich dolegliwościach
Odpowiedz
Tak, mi drga czasem dolna powieka. Początkowo brałam na to magnez, przeszło (ale nie wiem czy akurat od magnezu), czasem wraca mniej lub bardziej. Olewam to.
Odpowiedz
Hej,
Ja mam diagnozę od prawie 2 lat, ale tez jeszcze nie rozumiem różnicy między zwykłymi objawami choroby a rzutem... od 4 tygodni drży mi powieka (przestaje tylko w czasie snu, tak nie przerywa) i zastanawiam się czy to jest rzut... i czy nie powinnam była isc do lekarza. A z drugiej tronu drgająca powielana wydaje mi się błaha. Może ktoś b bardziej doświadczony podpowie...?
Pozdrawiam!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości