Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Życie z SM
#1
Serce 
Szanowni Państwo, zdaję sobie sprawę, żę jesteście już zmęczeni ciągłym wypełnianiem ankiet studentom jednak wierzę, że jesteście w stanie mi jeszcze pomóc. 
W związku z tym iż w kręgu moich bliskich znajomych jest osoba dotknięta chorobą SM postanowiłam zająć się tym tematem podczas pisania pracy magisterskiej na kierunku Fizjoterapia. 
Ankieta dotyczy Państwa jakości życia. Pytania są w formie zamkniętej, a sama ankieta zajmie Państwu maksymalnie 10 minut.
Bardzo proszę o pomoc i życzę dużo siły w walce z chorobą.

Link do ankiety: 

https://www.survio.com/survey/d/X5D4M2U4P1G5D4M6R

Pozdrawiam,
Nicola
Odpowiedz
#2
Zrobilam. Pyt 9 - o co chodzi. 18 - nie rozumiem pytani. Pyt 21- potrojne slupki z odpowiedziami.
Mam pytanie. Pani sama ukladala te pytania? Identyczne ankiety juz tu byly podsylane.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
(21-02-2019, 11:04)Anka napisał(a): Zrobilam. Pyt 9 - o co chodzi. 18 - nie rozumiem pytani. Pyt 21- potrojne slupki z odpowiedziami.
Mam pytanie. Pani sama ukladala te pytania? Identyczne ankiety juz tu byly podsylane.
Pozdrawiam

Dziękuje serdecznie za pomoc. Postaram się poprawić rzeczy podkreślone przez Panią. Tak jak pisałam w ankiecie są to pytania z kwestionariusza przygotowanego przez WHO, dlatego też ankiety się powtarzają u studentów Uśmiech Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
Wypełniłam, ale faktycznie ankieta już była, spada nam kreatywność młodego pokolenia...
Odpowiedz
#5
Mnie to zastanawia czemu wlasnie nie wymyslaja te osoby swoich pytan. Nie tworza swojej ankiety. Oczywiscie beda sie powtarzac pyt o wiek, miejsce zamieszkania itp ale ciagle to samo.
Studentka 95 wybacz jesli cie urazilam no ale takie moje odczucia
Odpowiedz
#6
Ja to mam strach w oczach że za chwilę, to będę fizjoterapeuci, rehabilitanci, a praca mgr jest tendencyjna byle by obronićOczko Studentka sorki że akurat na Ciebie padło, ciekawe ankiety się wypełnia z przyjemnością, a takie same w kółko są nudne
Odpowiedz
#7
(21-02-2019, 11:42)hela napisał(a): Ja to mam strach w oczach że za chwilę, to będę fizjoterapeuci, rehabilitanci, a praca mgr jest tendencyjna byle by obronićOczko  Studentka sorki że akurat na Ciebie padło, ciekawe ankiety się wypełnia z przyjemnością, a takie same w kółko są nudne

Jesteśmy ostatnim rocznikiem, który musi się obronić w taki sposób tj. praca magisterska także będą Państwo mieć spokój w kolejnych latach Uśmiech  nie uważam też żeby samo napisanie pracy magisterskiej miało wpływ na to jakimi fizjoterapeutami jesteśmy/ będziemy Uśmiech  a odnosząc się do tych spostrzeżeń to rozumiem Państwa, że jesteście ciągle obarczani tymi samymi ankietami ale niestety my jako studenci nie mamy takiego prawa by sami zatwierdzać jakie ankiety byśmy chcieli stworzyć i udostępnić, robią to nasi promotorzy i niestety przy wymyśleniu własnej ankiety trzeba później znaleźć literaturę by móc porównać wyniki i rozpocząć dyskusję, a niestety nie zawsze jest to możliwe, dlatego też musimy często wybierać kwestionariusze, które są ogólnie powszechne by praca była dopuszczona do obrony. Pozdrawiam Nicola
Odpowiedz
#8
Gotowe.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#9
(21-02-2019, 15:26)Bubka napisał(a): Gotowe.

Naprawdę bardzo dziękuje za poświęcony czas  Uśmiech
Odpowiedz
#10
Zrobione Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości