Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy znikaja Wam zmiany po leczeniu?
#1
Czy po leczeniu zniknęły Wam jakieś zmiany? U mnie nic nie przybyło ani nie zniknęło ale za to jest poprawa jeżeli chodzi o stan neurologiczy.  Leczę się już rok.
Odpowiedz
#2
Kiedyś w rezonansie zniknęły mi dwie zmiany. Niestety - w kolejnym się pojawiły (nie wiem czy to tamte się znów uwidoczniły czy jakieś całkiem nowe).
Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy...  Uśmiech
Odpowiedz
#3
Ja rok temu na rezonansie mialam napisane dyskretne zmniejszenie ognisk w porownaniu do poprzedniego badania. Za kilka dni mam badanie zobaczymy co teraz bedzie.
Odpowiedz
#4
Takze w tym roku na opisie jest progresja.
Odpowiedz
#5
Ja tez miałam w maju regresje zmian 22 listopada mam kontrolny rezonans ciekawe co bedzie...
Odpowiedz
#6
Odświeżę temat
Wczoraj miałam pierwszy rezonans kontrolny, nie mam dostępu do wyników, ale dzisiaj otrzymałam telefon z poradni neurologicznej z pytaniem czy dobrze się czuję. Obecnie nie mam żadnych dolegliwości, więc zostałam poinformowana, że gdybym wylądowała na SOR, to mam pilnie się kontaktować z poradnią.
W tym tygodniu poradni jest zastępstwo i mają mój wynik konsultować z moja lekarką w poniedziałek.
Nie wiem co widzą na wyniku czy w opisie, ale co to za wynik wskazujący, że powinnam się źle czuć ? Wiem, że mi w tym nie pomożecie, ale musiałam się wygadać Uśmiech
Nie wiem, czy w razie czego powinnam do poniedziałku siedzieć na SOR Uśmiech jak można tak straszyć pacjenta ?

Nie wiem czy ma znaczenie na rezonans poszłam z bólem gardła / przeziębieniem, ale czytałam ze nie ma przeciwwskazań
Odpowiedz
#7
(13-09-2022, 20:33)Kasia76 napisał(a): Odświeżę temat
Wczoraj miałam pierwszy rezonans kontrolny, nie mam dostępu do wyników, ale dzisiaj otrzymałam telefon z poradni neurologicznej z pytaniem czy dobrze się czuję. Obecnie nie mam żadnych dolegliwości, więc zostałam poinformowana, że gdybym wylądowała na SOR, to mam pilnie się kontaktować z poradnią.
W tym tygodniu poradni jest zastępstwo i mają mój wynik konsultować z moja lekarką w poniedziałek.
Nie wiem co widzą na wyniku czy w opisie, ale co to za wynik wskazujący, że powinnam się źle czuć ? Wiem, że mi w tym nie pomożecie, ale musiałam się wygadać Uśmiech
Nie wiem, czy w razie czego powinnam do poniedziałku siedzieć na SOR Uśmiech jak można tak straszyć pacjenta ?

Nie wiem czy ma znaczenie na rezonans poszłam z bólem gardła / przeziębieniem, ale czytałam ze nie ma przeciwwskazań

Hej Kasia, i jak się czujesz? Może na rezonansie wyszła jakaś aktywna zmiana? Chociaż jak już tak dzwonią i straszą to mogliby chociaż wyjaśnić Oczko
Odpowiedz
#8
ale telefon grozy otrzymałaś ... postraszyli, postraszyli a i tak nic nie wiesz ... i jeszcze 'kiedy wylądujesz na SORze ...' =/ bardzo dziwnie się zachowali.
Odpowiedz
#9
To mam wezwanie na jutro na oddziała, powtórka rezonansu, podejrzenie udaru.
Jestem załamana, neurologicznie czuję się bardzo dobrze.
Odpowiedz
#10
Kasia76 współczuję ! Tymbardziej że czujesz się dobrze to po co to zamieszanie :/ ... Widać jak bardzo obraz rezonansu jest mylny ze stanem faktycznym pacjenta Smutny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości