Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam Wszystkich
#31
Zgadzam się z Helą.
Nie wiem na co tu czekać, a jak po tych 6 mcach mri wyjdzie takie samo to co?
A jak bedzie rzut? Szkoda zdrowia
Odpowiedz
#32
Nie jest łatwo znaleźć czegokolwiek o tej odmianie SM. A juz poszczegolnie przypadki, bardzo trudno. Udalo mi sie jednak "dogrzebac" do kilku informacji. Nie zawsze i nie wszedzie podawane są leki chorym z Balo. Główna linią leczenia, jest leczenie dorazne solumedrolem. Wykonywana jest tez plazmaferaza. Aczkolwiek, udalo mi sie skontaktować z dwoma osobami ( nie z Polski), ktore leczone są Tysabirem i Tecfidera. Ja mam wizytę u mojej Pani doktor w maju, wtedy zapytam o wszystko dokladnie.
Odpowiedz
#33
(16-03-2019, 11:21)Marta30 napisał(a): Witam niewitanych! ?
Moris leczylam sie w Krakowie.
Wczoraj pierwszy telefon wykonałam na Botaniczna, bo właśnie tam bylam leczona. Obecnie nikogo nowego do programu nie przyjmuja ( czyli to juz drugi szpital w Krakowie o ktorym wiem, ze tak jest).
Natomiast, gdy powiedziałam, ze bylam ich pacjentką i 2 lata bylam u nich na interferonie to Pani stwierdzila, ze w tym wypadku, możliwe, ze bedzie się coś dalo zrobić. Mam dzwonić do nich ponownie, poczatkiem przyszlego tyg. I rozmawiac z lekarzem prowadzacym program.

Dziwne bo po urodzeniu dziecka należy Ci sie powrot do leczenia bez żadnych formalności. Ja tak miałam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości