Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wpływ diety na SM - Proszę o wypełnienie ankiety
#1
Żarówka 
Szanowni Państwo,

Nazywam się Karolina Jóskowska i jestem studentką Turystyki i Rekreacji w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku na specjalizacji Dietetyka i Gastronomia. Piszę pracę licencjacką pt. "Wpływ diety i stylu życia na łagodzenie dolegliwości przy stwardnieniu rozsianym" pod kierunkiem dr hab. Jacka Borzyszkowskiego. Ankieta skierowana jest do osób, które chorują na stwardnienie rozsiane. Celem poniższej ankiety jest zebranie informacji odnośnie wpływu stylu życia na przebieg choroby. Ankieta jest całkowicie anonimowa, udział w niej jest dobrowolny, a wyniki służą tylko i wyłącznie celom naukowym.

Link do ankiety: https://goo.gl/forms/yZPgDAbmyZ6tR7NC2
Będę wdzięczna za każdą wysłaną ankietę.

Pozdrawiam, Karolina Uśmiech
Odpowiedz
#2
Gotowe
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#3
Zrobione Oczko
,,Zgrywanie superbohatera nie służy zdrowiu i odpoczynkowi. Za to kiedy powiemy sobie - dobrze, stop, na ten moment muszę zrobić krok w tył i przyznać, że jest źle, nie da się z tym pogodzić, ale trzeba to zaakceptować - to przychodzi taki moment, że robi się łatwiej."
Odpowiedz
#4
Wypełniłem, choć na niektóre pytania nie mogłem odpowiedzieć, ponieważ nie korzystam ze wszystkiego o co pytasz  Duży uśmiech
Odpowiedz
#5
(15-03-2019, 17:24)Moris napisał(a): Wypełniłem, choć na niektóre pytania nie mogłem odpowiedzieć, ponieważ nie korzystam ze wszystkiego o co pytasz
To absolutnie w niczym nie przeszkadza. Dziękuję pięknie!
Odpowiedz
#6
Pyt 4- brak rzutów i choroba nie postępuje- szkoda ze nie ma takiej odpowiedzi
Odpowiedz
#7
Zrobione
Odpowiedz
#8
Zrobione. Tak przy okazji to od kiedy masaż, suplementy i joga to medycyna niekonwencjonalna?Oczko
Odpowiedz
#9
Zrobione


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#10
Wypełniłem ankietę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości