Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sm a medycyna estetyczna
#21
A ja w końcu po 2 latach myślenia zdecydowałam się i poszłam na laserowanie zamykanie naczynek. W internetach pisali, że czuć tylko delikatny dyskomfort, a bolało aż podskakiwałam i oczy mi się załzawiły. Potem 4 dni opuchnięta japa i jeszcze cały tydzień czerwone plamy ciężkie do ukrycia (chociaż dr uprzedzała, że tak może być), ale przynajmniej popękane naczynka zniknęły. Pytanie na jak długo... W każdym razie SM czy Tecfidera nie są przeciwwskazaniem, ale aż się zdziwiłam ile produktów spożywczych jest fotouczulających (w tym moje ulubiona cebula i czosnek Podejrzany ).
Odpowiedz
#22
Aż tak? Cebula? No nieee!!!
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#23
Wiedziałam, że znajdę wątek o peelingu kawitacyjnym jak jest tyle babeczek na forum Uśmiech . Przeczytałam wszystkie Wasze wypowiedzi i w takim razie też zapytam mojego neurologa co o tym myśli, bo powiem szczerze będzie mi smutno jak mi odradzi.. Smutny Niedawno dostałam w prezencie peeling kawitacyjny i czegoś tak cudownego nigdy nie miałam. Taka cudowna kosmetyczka bez wychodzenia z domu, miał być gram luksusu dla smutasów, a ja po dwóch miesiącach używania czytam, że SM przeciwwskazanie.. Kurde... Dam znać co mój lekarz powie.
Odpowiedz
#24
(07-03-2023, 18:48)Tina napisał(a): Wiedziałam, że znajdę wątek o peelingu kawitacyjnym jak jest tyle babeczek na forum Uśmiech . Przeczytałam wszystkie Wasze wypowiedzi i w takim razie też zapytam mojego neurologa co o tym myśli, bo powiem szczerze będzie mi smutno jak mi odradzi.. Smutny Niedawno dostałam w prezencie peeling kawitacyjny i czegoś tak cudownego nigdy nie miałam. Taka cudowna kosmetyczka bez wychodzenia z domu, miał być gram luksusu dla smutasów, a ja po dwóch miesiącach używania czytam, że SM przeciwwskazanie.. Kurde... Dam znać co mój lekarz powie.

Mój lekarz neurolog powiedział że peeling kawitacyjny jest absolutnie ok.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości