Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyczyny zachorowania na SM w świetle najnowszych badań
#11
(10-04-2019, 16:10)hela napisał(a): Ale przy dobrych lekach jest szansa tego nie dożyć, tak myślę,


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mam takie samo podejście. Oczko
już abstrahując, że można nie dożyć WP z powodu wypadku czy innej atrakcji Oczko
Odpowiedz
#12
Smutek 
MY zastanawiamy się na przyczyną(ami) choroby a mnie najbardziej denerwuje w chorobie to że są dni w których żyjesz normalnie tj. robisz wszystko dookoła  a za chwilę jak za dotknięciem różdżki opadasz z sił chodzisz jak wrak nie mając siły w rekach( nawet łyżeczki do buzi nie wetkniesz) i  nawet najbliżsi patrzą i mówią co to za chorowanie skoro wczoraj to robiłaś  a dziś nie???
Spotkałam się nawet ze stwierdzeniem że MY tj SM-owcy to sobie chorobę wmawiamy [Obrazek: sad.png] przykre jest gdy dopiero kończąc na wózku stwierdza się nie to TY naprawdę jesteś chory - a od czego to masz??? Przykre że dopiero wtedy jest pytanie o przyczyny a wcześniej wyśmiewano że sobie chorobę "wmawiasz"
Odpowiedz
#13
Miałam wczoraj taki dzień...a dzień wcześniej śmigałam po umowach i refleks i myślenie jasne i szybkie, dziś ne wiem kto co do mnie mówi...
Odpowiedz
#14
Kiedyś, na komisji lekarskiej. pani (podobno) neurolog powiedziała mi, że mam SM, bo chcę. Kurde, wcześniej nie wiedziałem, że tak łatwo można tę przyczynę usunąć...
" I don't mean to sound bitter, cold or cruel, but I am, so that's how it comes out" - Bill Hicks
Odpowiedz
#15
(17-04-2019, 20:26)le Fer napisał(a): Kiedyś, na komisji lekarskiej. pani (podobno) neurolog powiedziała mi, że mam SM, bo chcę. Kurde, wcześniej nie wiedziałem, że tak łatwo można tę przyczynę usunąć...

Idiotów nie brakuje.
Odpowiedz
#16
(17-04-2019, 21:07)Miriam napisał(a):
(17-04-2019, 20:26)le Fer napisał(a): Kiedyś, na komisji lekarskiej. pani (podobno) neurolog powiedziała mi, że mam SM, bo chcę. Kurde, wcześniej nie wiedziałem, że tak łatwo można tę przyczynę usunąć...

Idiotów nie brakuje.

Tak, tylko dlaczego są w komisjach?
" I don't mean to sound bitter, cold or cruel, but I am, so that's how it comes out" - Bill Hicks
Odpowiedz
#17
to jest najgorsze, że tak naprawdę wiele zależy od tego na kogo się trafi. powinny być jakieś normy w tym orzekaniu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości