Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Objawy sm ???
#1
Hej  mam do Was pytanie. Czy światłowstręt, pieczenie oczy , uczucie nadwyrężenia ich jest objawem Sm ? Za tydzień mam rezonans i szukam każdej informacji w internecie .  I zaraz chyba oszaleje . Mam tez inne objawy . Najpierw czułam bol w lewym stawie zuchwowo skroniowym .i w ósemce później bol rozprzestrzenił sie na kości policzkowe , zaczął mnie bolec prasy staw skroniowo zuchowowy.  Odczuwałam przy tym takie łaskotanie twarzy , jakby ktoś piórkiem mi potwarzy jeździł . Bolą mnie dolne zęby , uczucie napięcia w dolnej szczence drganie potylicy i bol karku .stukanie przelewanie w uszach , teraz tez doszły napięcie nóg . Jak jest słońce to najbardziej mni bolą oczy i za oczami bol promieniuje do kości policzkowych i dolnej szczęki jakby to był bol reumatyzmu . Czuje sie taka inna , nie swoją . Żelazo mam za wysokie norma to 145 ja mam 203 .
Odpowiedz
#2
Hej przede wszysrkim nie szukaj informacji w internecie. Tam można znaleźć wszystko i nic. Poczekaj na rezonans, spotkaj sie z lekarzem i razem omówicie wszystko.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#3
Tosia, juz ci pare osob odpisalo na post, ale w winnych watkach.
Napisze jeszcze raz.
Bylas u okulisty? Moze to zatoki? Albo zab?
Masz tyle objawow ze ciezko stwierdzic co i jak.
Objawy charakterystyczne w SM moga wystepowac tez w innych chorobach.
Nie czytaj w necie ale poczekaj na rezonans.
Malo tego sam rezonans nie da tez ostatecznej diagnozy.
Masz neurologa? Rezonans robisz na wlasna reke czy kladziesz sie na oddzial?
Odpowiedz
#4
Przepraszam za te wątki . Byłam u okulisty -wszystko dobrze , wszystkie badania w normie . U laryngologa tak samo . Odruchy neurologiczne tez .najbardziej mnie denerwuje potylica i kark jest taki napięty , nogi mam tez jak nie swoje , jak po wysiłku . Boje sie ale cóż życie ... dziękuje za odpowiedzi

Rezonans mam za tydzień , ze skierowaniem .

Jeszcze to żelazo takie powiększona , ale ktoś napisał ze to nie ma nic wspólnego z Sm
Odpowiedz
#5
(27-03-2019, 13:39)Tosia napisał(a): Przepraszam za te wątki . Byłam u okulisty -wszystko dobrze , wszystkie badania w normie . U laryngologa tak samo . Odruchy neurologiczne tez .najbardziej mnie denerwuje potylica i kark jest taki napięty , nogi mam tez jak nie swoje , jak po wysiłku . Boje sie ale cóż życie ... dziękuje za odpowiedzi

Rezonans mam za tydzień , ze skierowaniem .

Jeszcze to żelazo takie powiększona , ale ktoś napisał ze to nie ma nic wspólnego  z Sm

Proponuje narazie sie nie stresowac na za bardzo. Zobaczysz co wyjdzie na rezonansie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości