Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak długo trwała Wasza szpitalna diagnoza?
#1
Hejka, w poniedziałek kładą mnie do szpitala, żeby postawić ostateczną diagnozę. Myślicie, że długo mnie tam mogą trzymać? Wiem, że pytanie trochę z czapy, ale mam nadzieje, ze w tydzień się wyrobię, co?
Odpowiedz
#2
U mnie 13 dni, ale miałam mocny rzut i pompowali mnie solu

Ostateczną diagnozę miała 2 tyg po wypisie, jak wynik z prążków dotarł, nie robią w szpitalnej analityce tylko wysłali gdzieś materiał
Odpowiedz
#3
4 dni Uśmiech bez sterydów
Trochę długo, jedno badanie na dzień
Wtorek przyszłam, piątek wyszłam
Odpowiedz
#4
ja leżałam tydzień - punkcja, rezonans odcinka szyjnego ( głowy miałam wcześniej, robiłam na ,, własną rękę'') , potencjały ( badania dotyczące oczu nie pamiętam dokładnie nazw ale nic inwazyjnego). można byłoby to zrobić w dwa dni ale cóż Duży uśmiech
Odpowiedz
#5
Ja byłam 3 dni ale dlatego, że jak w koncu mnie położyli to miałam już kilka rezonansów i właściwie na przyjęciu pewnie już wiedzieli co mi jest ale jeszcze zrobili mi rezonans szyjny i wypis z diagnozą.
Odpowiedz
#6
Sr-czw w piatek wypis po 14.
Rzut nie leczony sterydami.
Odpowiedz
#7
Dziękuję Wam bardzo. Ja rzutu nie mam, tylko mnie będą skanować
Odpowiedz
#8
(29-03-2019, 16:48)AnnaAntonia napisał(a): Dziękuję Wam bardzo. Ja rzutu nie mam, tylko mnie będą skanować

Tez nie miałam rzutu pobyt w celu diagnozy
Odpowiedz
#9
Poniedziałek-środa dwa rezonanse, diagnoza w środe po południu. I od razu sterydy 5 dni od czwartku.
Odpowiedz
#10
Ja trafiłam z rzutem we wtorek wieczorem, w czwartek MRI, w piątek rano diagnoza i odrazu kroplówki z solu (5 dni) wyszłam we wtorek po południu. Ale jak samo badanie, to nie będą Cię długo trzymać, pewnie wynik odbierzesz już z domu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości