Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ubezpieczenia
#1
Cześć.Mam pytanie odnośnie ubezpieczenia np PZU.Nie jestem ubezpieczona ale chciałam się ubezpieczyć.Orientujecie się jak to jest w sprawie SM?Jak już mam diagnozę to już mnie od SM nie ubezpieczą?Za póżno?
Odpowiedz
#2
(02-04-2019, 10:43)basiapolk@wp.pl napisał(a): Cześć.Mam pytanie odnośnie ubezpieczenia np PZU.Nie jestem ubezpieczona ale chciałam się ubezpieczyć.Orientujecie się jak to jest w sprawie SM?Jak już mam diagnozę to już mnie od SM nie ubezpieczą?Za póżno?

Wydaje mi się, że tak.
Odpowiedz
#3
W OWU bywają informacje, że ubezpieczyciel zastrzega sobie prawo odmowy lub zmianę warunków ubezpieczenia po zapoznaniu się z wnioskiem.
Pewnie Cię ubezpieczą, ale nie będziesz mogła liczyć na odszkodowanie za poważne zachorowanie, bo powstało przed ochroną ubezpieczeniową. Uśmiech
Odpowiedz
#4
Tak, jak dziewczyny piszą. Jak jesteś chora przed zawarciem umowy ubezpieczenia to z tego tytułu nic nie zapłacą. Z tytułu czegokolwiek, co może się wydarzyć i można to powiązać z SM też zero odszkodowania. Jedynie to chyba na dniowke za szpital możesz liczyć, ale sprawdź okres karencji, bo na pewno jakiś obowiązuje.
Odpowiedz
#5
(02-04-2019, 13:58)Akinom napisał(a): Tak, jak dziewczyny piszą. Jak jesteś chora przed zawarciem umowy ubezpieczenia to z tego tytułu nic nie zapłacą. Z tytułu czegokolwiek, co może się wydarzyć i można to powiązać z SM też zero odszkodowania.  Jedynie to chyba na dniowke za szpital możesz liczyć, ale sprawdź okres karencji, bo na pewno jakiś obowiązuje.

Dzięki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości