Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy objawy mogą wskazywać na SM?
#21
(18-04-2019, 16:20)anulka1988alfa napisał(a): Czekam na wyniki HSV IGA. Lekarz od chorób zakaźnych twierdzi, że tak:o

Okay! Zrobie tez to badanie :^ i to moze dawac takie objawy.. kurde! Ciekawa jestem, daj znac jak wyszly. Nie widze IGA, tylko IgM i IgG? Jakie objawy moze dawac zakazenie herpesem? Cos lekarz wspomnial?

Grzybica potrafi byc paskudna jak sie rozprzestrzeni - podobno lepsze rezultaty daja wymazy
Odpowiedz
#22
O kurde! Kawał drogi, ale lepsze to niż czekanie na badanie. Trzymam kciuki żeby wszystko było ok.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#23
(18-04-2019, 15:56)anulka1988alfa napisał(a): Na NFZ. U mnie terminy na NFZ są w październiku, tzn. początkiem marca taki termin rejestrowałam (najszybsza placówka). Teraz jeszcze później.

Jadac 600 km wydasz kase na paliwo czy bilet pkp. Nie lepiej wydac ta kase na prywatne mri? Ja wiem ze to nie tanie badanie ale jak juz wydawac kase na dojazd to moze lepiej wysac na miejscu prywatnie
Odpowiedz
#24
Tak zorganizowałam to, że będę tam poniekąd po drodze na majówkęOczko tzn. będę mieć troszkę wcześniejszą majówkęOczko
Odpowiedz
#25
Na dobry początek urlopu MRIUśmiech. Oby wyniki były dobreUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#26
(18-04-2019, 21:22)hela napisał(a): Na dobry początek urlopu MRIUśmiech. Oby wyniki były dobreUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To podobnie jak u mnie, tyle że ja przed samą majówka 30 kwietnia odbieram wyniki i mam wizyte roczna. No mam nadzieje ze majówka będzie udana i humor dobry.
Odpowiedz
#27
Rowniez mam MRI 30ego (moj pierwszy i stres) takze dolacze do majowki w tubie
Odpowiedz
#28
(19-04-2019, 08:48)Hanka napisał(a): Rowniez mam MRI 30ego (moj pierwszy i stres) takze dolacze do majowki w tubie

Nie ma tak źle chociaż ja rezonansu nie lubię, bo nie umiem bez ruchu leżeć tyle tak już mam :p ale wiele osób lubi bo można polezec pomyśleć o wszystkimUśmiech , będzie dobrze,Powodzonka.
Odpowiedz
#29
(19-04-2019, 09:40)Beciaa05 napisał(a):
(19-04-2019, 08:48)Hanka napisał(a): Rowniez mam MRI 30ego (moj pierwszy i stres) takze dolacze do majowki w tubie

Nie ma tak źle chociaż ja rezonansu nie lubię, bo nie umiem bez ruchu leżeć tyle tak już mam :p ale wiele osób lubi bo można polezec pomyśleć o wszystkimUśmiech , będzie dobrze,Powodzonka.

Mialam juz ponad 20 rezonansow ale te gorne odcinki co trzeba w bezruchu i tak strasznie halasuje to masakra :^
Odpowiedz
#30
A ja mówię na te rezonanse, że to gwiezdne wojny Oczko ostatnio miewam roczny wieczorem więc raczej zmagam się z tym żeby w tej tubie nie zasnąć Oczko
Hanka nie ma co się stresować " relax" Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości