Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revimyelin
#1
Wyskoczyło mi dziś w reklamie kontekstowej:
https://sklep.innovisense.pl/pl/c/Suplementy-diety/13

Info o firmie są skromne:
Innovisense sp. z o.o. została zatwierdzona i wpisana do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej. 

Revimyelin produkujemy w Polsce, zgodnie z normami Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2009, ISO 22000:2006 i Systemu Bezpieczeństwa Zdrowotnego Żywności HACCP.

Co sądzicie? Bo ja jakoś średnio ufam takim wynalazkom.
Odpowiedz
#2
Restauracje też podlegają tej kontroli, też raz gdzieś to widziałam, ale mnie zupełnie nie przekonuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
(24-04-2019, 21:11)hela napisał(a): Restauracje też podlegają tej kontroli, też raz gdzieś to widziałam, ale mnie zupełnie nie przekonuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No właśnie. I jeszcze ta dystrybucja poza aptekami...
Odpowiedz
#4
Suplementy diety są kontrolowane jak jedzenie — byle nie otruć ludzi. Takie specyfiki jak ten nie mają wiarygodnego potwierdzenia skuteczności. Mnie też to nie przekonuje. Zbyt łatwo byłoby, gdyby na takie choroby jak sm wystarczyło przyjmować kilkumiesięczną (albo nawet ponad dwuletnią) dawkę witamin dziennie.
Odpowiedz
#5
Mala dawka biotyny bo co to jest 5 mg.Cena tez taka sobie.Kamil no nie gadaj ze witaminy i ziola nie maja potwierdzenia skutecznosci.Sam sie wyciagnalem prawie z wozka tylko suplementacja.Czyli idac twoim tokiem rozumowania nie nalezy nic brac i robic tylko chemia ktora akurat ma potwierdzona skutecznosc ale w skutkach ubocznych chyba.
Odpowiedz
#6
"SKŁADNIKI Na 1 kapsułkę - %RWS

Biotyna (B7)
50000 mcg (50 mg) - 100000%"
Odpowiedz
#7
a to zle popatrzylem ,to 50 mg na jedna ?To jak dla konia faktycznie .Reszta tez wiecej niz myslalem .Slepota jak glupota nie boli ???
Odpowiedz
#8
Tak, na jedną.

A tu z innej bajki:
https://www.mstrust.org.uk/a-z/md1003-biotin
Odpowiedz
#9
Z tego co wiem badania na biotyną zakończyły się bardzo umiarkowanym sukcesem, tzn. jednym pomaga innym nie. Nikogo nie wyleczy. I nadal twierdzę że gdyby to było aż tak proste to już dawno ktoś by nobla dostał za znalezienie przyczyny chorób autoimmunologicznych.
Odpowiedz
#10
(25-04-2019, 09:58)hela napisał(a): Z tego co wiem badania na biotyną zakończyły się bardzo umiarkowanym sukcesem, tzn. jednym pomaga innym nie. Nikogo nie wyleczy. I nadal twierdzę że gdyby to było aż tak proste to już dawno ktoś by nobla dostał za znalezienie przyczyny chorób autoimmunologicznych.

No wlasnie .Jak wszystko.Ja po diagnozie nie mialem alternatywy .Niby pierwotnie postepujaca z niby rzutem wiec masakra.Jedyne co to mi mieli do zaoferowania to program typu swinka doswiadczalna.Trafilem do lekarza w Mielcu co leczy D3 i wlasnie witaminami w max dawkach .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości