Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam serdecznie.
#1
Nazywam sie Tomasz Mojza i pozdrawiam z Jaworzna. Uśmiech Pare lat temu diagnoza pierwotnie postepujace albo rzutowe .Gdzie neurolog tam inna opinia .Niestety nie bylem albo stety w zadnym programie wiec kraze po forach i szukam alternatywnych metod.Obecnie w leczeniu D3 w wysokich dawkach . Uśmiech
Odpowiedz
#2
Cześć, witaj oficjalnie, jakie to są wysokie dawki? jesteś pod kontrolą lekarza?
Odpowiedz
#3
Cześć Tomaszu. A jak się czujesz? Jak Twoja sprawność? Dostałeś propozycje leczenia?
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#4
(25-04-2019, 11:14)Tomasz napisał(a): Nazywam sie Tomasz Mojza i pozdrawiam z Jaworzna. Uśmiech Pare lat temu diagnoza pierwotnie postepujace albo rzutowe .Gdzie neurolog tam inna opinia .Niestety nie bylem albo stety w zadnym programie wiec kraze po forach i szukam alternatywnych metod.Obecnie w leczeniu D3 w wysokich dawkach . Uśmiech

Cześć, jak się czujesz na codzień?
Nie chcesz poszukać teraz jakiegoś neurologa i się skonsultować?
Ja jednak bym namawiała na postawienie diagnozy jeszcze raz i włączenie leczenia.
Wit d3 może pomóc ale jak masz jej niedobór i nie leczy ona sm
Odpowiedz
#5
Wysokie dawki zaleca absolwent AGH Zieba ? A potem jest placz. ?
Odpowiedz
#6
Mi neuro kazała brać 5tys, rok zeszło zanim doszłam do normy. Więcej bym się bała brać, w sumie byłam wtedy po operacji i tyle że mój organizm miał co z nadmiarem wapnia robić, kości czaski zrastają się do pół rokuOczko
Odpowiedz
#7
(25-04-2019, 13:51)hela napisał(a): Mi neuro kazała brać 5tys, rok zeszło zanim doszłam do normy. Więcej bym się bała brać, w sumie byłam wtedy po operacji i tyle że mój organizm miał co z nadmiarem wapnia robić, kości czaski zrastają się do pół rokuOczko

U mnie kulawo rośnie, po 3 mcach brania 4k, wzrosło z 32 do 32,7 Duży uśmiech


Tomek, uważaj na siebie Uśmiech
http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/7,10158...0t6nthQ1SE
Odpowiedz
#8
poczytaj o protokole coimbry
https://www.thisisms.com/forum/viewtopic.php?t=27159
jest w Polsce profesjonalista z tej dziedziny w Mielcu
Poland
Dr.Radoslaw Klaczynski - General Practitioner and Internal Medicine.
Clinic: Poland-Mielec-Radoslaw Klaczynski
Address:: Sienkiewicza 124
Mielec code:39-300
Phone::605788468
email:rk.klaczynscy@wp.pl
Odpowiedz
#9
(25-04-2019, 11:14)Tomasz napisał(a): Nazywam sie Tomasz Mojza i pozdrawiam z Jaworzna. Uśmiech Pare lat temu diagnoza pierwotnie postepujace albo rzutowe .Gdzie neurolog tam inna opinia .Niestety nie bylem albo stety w zadnym programie wiec kraze po forach i szukam alternatywnych metod.Obecnie w leczeniu D3 w wysokich dawkach . Uśmiech

Witaj Tomasz, 

ja tez jestem na forum nowa  Duży uśmiech 

podpisuje sie pod pytanie duze dawki D3 to jakie?
Odpowiedz
#10
Witaj Tomasz ja okolic bo spod chrzanowa i lecze się tam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości