Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Operacja w SM
#1
Witam mam takie pytanie. Oprócz tego, że mam SM, mam torbiele endometrialne. Okazało się, że mam mieć operacje. Czy ktoś też tak choruje? Miał operacje może mi powiedzieć jakie miał znieczulenie. Mam tyle pytań. ....
Odpowiedz
#2
(27-04-2019, 11:11)KingaK napisał(a): Witam mam takie pytanie. Oprócz tego, że mam SM, mam torbiele endometrialne. Okazało się, że mam mieć operacje. Czy ktoś też tak choruje? Miał operacje może mi powiedzieć jakie miał znieczulenie. Mam tyle pytań. ....

Te torbiele to wynik endometriozy?
Leczona jestes farmakologicznie?
Kinga twoj neurolog wie ze czeka cie operacja?
Te torbiele bedziesz miec usuwane jaka metoda?
Odpowiedz
#3
Ja miałam operacje już po diagnozie, ale zanim zaczęłam leczenie w programie, neuro powiedział że i tak musiałabym odstawić leki. W znieczuleniu ogólnym, potem bardzo się na neurochirurgi przejmowali tylko czy nie mam jakiś nowych niedowładów np. Ale spoko, nic mi się nie działo. W MRI do programu potem wyszły nowe zmiany w głowie, ale nie wiadomo czy operacja miała z tym związek. Operacja była na głowie, klipsowanie tętniaka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#4
Nie jestem leczona farmakologiczne. Lekarz neurolog jeszcze nie wie o operacji. Ale ginekolog już mi powiedział że mam do niego iść i zapytać jakie znieczulenie najlepiej wybrać.

Tak to wynik endometriozy

Oczywiście neurolog wie że mam torbiele endometrialne. Ale ja i tak mam dużo pytań.
Odpowiedz
#5
Mogę sprawdzić w wypisie jakie znieczulenie miała, problem jest tylko taki że tam na liście podanych leków jest naście pozycji. A z nazwy kojarzę tylko przeciwbólowe które dostawałam po operacji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#6
(27-04-2019, 22:17)KingaK napisał(a): Nie jestem leczona farmakologiczne. Lekarz neurolog jeszcze nie wie o operacji. Ale ginekolog już mi powiedział że mam do niego iść i zapytać jakie znieczulenie najlepiej wybrać.

Tak to wynik endometriozy

Oczywiście neurolog wie że mam torbiele endometrialne. Ale ja i tak mam dużo pytań.

A kiedy masz wizytę u neurologa?
Tu już będziesz musiała się z nim dogadać, zobaczysz jaką podejmie decyzje.
Nie wiem czy jest ktoś na forum z takimi torbielami.
Nie każdy też codziennie zagląda na forum, poczekaj może ktoś się odezwie jeszczeo
Odpowiedz
#7
Zerknij: https://tacyjakja.pl/znieczulenie-do-ope...enta-z-sm/
Odpowiedz
#8
[Obrazek: ca38b9e0d5cb87f779e2f4be0a7e3939.jpg]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Anestezjolog powinien coś z tego zrozumieć, może ta lista pomoże.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#9
Dziękuję. Jesteście kochani.

Wizytę ma 9 maja.Dzien po ustaleniu operacji. Ale gin. Powiedział że jak będę na oddziale to mam powiedzieć co uzgodnil am z neurologiem
Odpowiedz
#10
Daj znać co w neuro powiedziałUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości